Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl súlyos kismamák hány kg...

Túl súlyos kismamák hány kg val lettetek terhesek miket eszket mennyit mozogtok hol vesztek ruhákat stb?

Figyelt kérdés
hogy viselitek a terhességet????
2010. júl. 29. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:

szia

én 94 kg-al kezdtem a terhességet azt eszek ami jól esik nem válogatom meg...szerencsére nem vagyok nagyon kívánós néha elkap a hév hogy úgy ennék valami édességet se nem sokszor.32 hetesen 98kg voltam.szerintem nem sok hízás.ahhoz képest meg pláne hogy terhességem előtt ha ránéztem egy pohár vízre már híztam :D

ruhát nem vettem magamnak mert még teljesen jók amiket eddig hordtam.

a terhességet egész jól viselem,elsö 12 hétben kicsit hányingeres voltam de nem hánytam.azota tök jól vagyok.mondjuk pár hete kínoz a gyomorégés de elviselhető.

te hogy bírod kedves kérdező? hány hetes vagy ?


33+1 hetes kismami

2010. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem gyanús hogy babás vagyok :) a tünetek stimmelnek de még negatív a teszt!
2010. júl. 29. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 110 kg-val estem teherbe,most 15 hetes vagyok és 106 kg. Már van egy lányom,vele is csak 2kg-t híztam a kezdősúlyomhoz képest. Ő most 16 hónapos,úgyhogy a mozgás megvan,édességet hanyagolom,amúgy mindent eszegetek. Még nem kellett ruha,az előző terhességemnél is csak egy kismamanadrágot vettem a Tescoban. A Kikben is szoktam jó rucikat látni,nekem fontos,hogy olcsó is legyen.
2010. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

remélem én se nővők ennél nagyobbra :)

88 kg vagyok most

2010. júl. 29. 22:52
 5/10 anonim válasza:
Én 100 kg-mal kezdetem,most vagyok 31 hetes és 99 kg.Remélem nem hízok most már sokat, mert egyáltalán nem tudok fogyókúrázni.
2010. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 83kilóval kezdtem és most tartok 86kilónál.Erre már azt mondták hogy már most sok.Most vagyok 16hetes kismami.Már kaptam diétás papírt.Nem mintha érdekelne!!!:0)
2010. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mit írtak a dietás papírban ? Itt az egyik kérdésen olvastam,hogy az egyik csaj baratnője norbi update 1 es kóddal evett csak vékonyabban ment szülni mint ahogy terhes lett..
2010. júl. 30. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ!Nálam nem ilyen!Csak annyi van feltüntetve hogy milyen élelmiszerben mennyi a szénhidrát és a kalória.És meg van szabva hogy egy nap mennyi szénhidrátot ehetek meg.De tényleg az összes élelmiszer fel van tüntetve.Vannak példák is mikor mit egyél.A védőnőtől ha kérsz biztosan fog neked ilyet adni.1nap 6szor lehet enni.Csak figyelni kell a szénhidrátokra és a kalóriákra.
2010. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

én szerdán tesztelek....

nagyon izgulok :)

2010. aug. 1. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
82 kilóval kezdtem a terhességet 39 hetes vagyok és 92 kg! Volt, hogy többet híztam egy hónapban volt hogy kevesebbet, próbálok egészségesen étkezni, amúgy minden leletem jó! Most már remélem azért több kiló nem kúszik fel! Szorítok a pozitív tesztért!
2010. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!