Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után mikor lettetek...

Missed ab után mikor lettetek újra kismamák? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Augusztus 6-án volt a műtét egy napot maradnom kellett. Megviselt és még fáj a hasam. Tudom idő mgelmúlik. Nektek mikor jött össze a baba a műtét után? Előre is köszönöm.
2011. aug. 9. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly júliusban volt missed ab műtétem,ezt követően szeptemberben ismét teherbe estem ami decemberre ismét missed ab lett 10 hetesen sajnos!

Most ismét babát várunk,májusban fogant a babánk és mikor 6 hetes voltam,ezzel a terhességgel is vérzés miatt kórházba kerültem,de kaptam gyógyszereket és most minden rendben van a babával,remélem már így is marad!

2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom, hogy Veled is megtörtént.

Mi a műtét után 4 hónapot védekeztünk, aztán az első próbálkozós hónapban megfogant a babánk. Egy félelmekkel teli, nehéz terhesség után most a karjaimban tartom gyönyörű 3 hónapos kislányomat.

2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2008 júniusában volt, aztán december 28-án teszteltem pozitívat. Ma 23 hónapos és 1 napos a Lányunk! :-)


Amúgy áltb. 3 mensit szoktak javasolni, de nyilván majd a kontrollon megmondja a dokid. Hány hetes voltál?

Sok erőt és leszel még boldog kismama, anyuka! :-)

2011. aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem május 10.-én volt missed ab-om, és július 11.-én már nem jött meg! Most vagyok 7hetes. Úgyhogy nyugi, össze fog jönni. Szurkolok neked! :)

2011. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tavaly október végén volt missed ab-om, 10 hetesen, 3 mensi után próbálkozhattunk, de csak áprilisban sikerült megfoganni. Most nem volt semmi panaszom, minden rendben van. :) Tarts ki, minden rendben lesz!
2011. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a helyzetedet!

Tavaly szeptemberben 12 hetesen volt missed ab-m. Tényleg kemény félévet éltem át ezután, mert nagyon padlón voltam lelkileg, nagyon nehezen dolgoztam fel. Szerencsére van már egy egészséges 3 éves gyönyörű kisfiam, talán ezért is ment nehezen, mivel tudtam mit vesztettem.

Majd idén májusban sikerült csak újból, most vagyok 17 hetes. Ez is nehezen indult, de remélem minden jól alakul, már nagyon várom, hogy érezzem mozogni! :-) Akkor talán nyugodtabb is leszek.

Neked pedig minden jót, minél hamarabbi felépülést kívánok! És természetesen egy boldog gyermekvárást és egészséges kisbabát!!

2011. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kettő is volt. Az első 10 hetesen, 3 hónap után lettem újra terhes, de sajnos méhen kívüli lett. De mivel a méhemet nem érintette a méhen kívüli műtétje, rögtön próbálkozhattunk és 2 hónap múlva megint sikerült és született egy gyönyörű kisfiam. Tavaly augusztusban megint elment egy baba. Az első menzim a műtét után 2 héttel jött meg. Még kettőt kivártunk, októberben újra terhes lettem és 9 nappal ezelőtt megszületett a kislányom.

Szerintem a 3 ciklust érdemes kivárni, hogy te is nyugodt legyél.

2011. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szervezetfüggő. Egyik barátnőm rá két hónapra terhes lett, meg is maradt a baba. A férjem barátjáéknál ugyanígy rövid időn belül jött a következő baba, de ő sem maradt meg. Le is szidta a doki,hogy nem poénból javasolta a min. 3, de inkább 6 hónapot. Persze az sem mindegy, kinek hány hetes terhességnél történik a baj!
2011. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok. Köszi, hogy írtatok. Nekem 11 hetesnek kellett volna lennie de csak 6 hetes méretei voltak a babának és nem volt szívhang. Én már az elején éreztem, hogy valami nem jó. Nem tudom megmagyarázni de valami belső hang ezt sugallta. Ne nézzetek miatta hülyének de tényleg így volt. Nekem 3 hónapot mondott a doki, de az sem baj ha kettő. Most szedek e vitamint és folsavat. Remélem minden rendben lesz. Nektek gratulálok, hogy sikerült utána a baba remélem akkor nekem is fog. Nagyon félek mert nálam elzáródott petevezetőt diagnosztizáltak sőt műtét is volt és most a doki megnézett alaposan és mondta, hogy nincs elzáródva és semmi rendellenesség ninccs.:) Ennek örülök. Úgyhogy ha pihentem és lelkileg összeszedtem magam próbálkozunk, remélem sikerrel. Nektek sok egészséget és gond mentes terhességet kívánok. Jó, hogy minden jól végződött és ebből merítek egy kis erőt. Köszönöm nektek.
2011. aug. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!