Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális 5 hetesen?

Ez normális 5 hetesen?

Figyelt kérdés
A héten megyek orvoshoz, de nagyon aggódok, hogy minden rendben lesz e. Görcsölget a hasam szinte folyamatosan, olyan mintha megakarna jönni. Szedek rá magne b6 ot, de nem nagyon használ. Viszont nem véreztem, és barnás folyásom sincs.
2020. máj. 18. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs baj. A méh 500x nagyobb lesz a terhesség végére, 9 hónap kell ehhez. Persze, hogy fájdalommal jár a szalagok nyúlása. Folytasd a magnéziumot, esetleg emelheted, max 3x2re egy nap. Amíg nem vérzel nincs baj. Boldog babavárást!
2020. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2020. máj. 18. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, nekem még 12 hetesen is mondta a doki, hogy ha nincs vérzés akkor csak a szalagok, tágulás...
2020. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elso trimeszter a tagulas miatt szerintem jobban erezheto, mint utana, pihenj es szedj magneziumot, valoszinuleg csak alakulnak odabent a dolgok:)
2020. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én is kb az 5. hétben vagyok, pár napja nem érzem csak a görcsöket, de az előző terhességemnél elég sokáig éreztem. Amíg nincs vérzés, minden rendben.
2020. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonló tapasztalatokat tudok megosztani, mint az előző válaszolok, en most vagyok a 9. Hétben es még mindig szoktam neha érezni ezt az érzést, amit Te is, az elejen en is kicsit aggódtam, hogy ez mi,de ahogy a többiek is mondtak, csak nyúlnak a szalagok :) boldog babavárást!
2020. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetes vagyok, van mikor rohadtul görcsölök de ez csak pár perc, és igen kb mintha meg akarna jönni.

De semmi gond ezzel amíg nem egész napos görcs és nincs vérzés/barnázás.

A doki szerint a 12.hétig ez szinte normális! Magnézium , vitaminok jót tesznek , valamint pici mozgás se árt, ha sportoltál akkor folytasd, ha nem sportoltál, akkor sétálj azért vagy vmi könnyű mozgást vigyél be a rutinodba, ezzel is picit könnyíted a terhesség "nehézségeit".

Jó baba várást! 🥰

2020. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!