Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek nagyon...

Van valaki akinek nagyon későn derült ki az ikerterhesség? Ha igen hanyadik hétben?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 23.héten, védőnő szerint nagyon nagy a pocakom a terhességi héthez képest (vékony testalkatu vagyok egyébként)

Eddig összesen 3ultrahangon voltam , 9hetesen hüvelyi, majd a kötelező 12 és 19 hetes genetikain, mind2-n pár nappal kisebb volt a baba az utolsó menszeszből számolva, viszont az első genetikain hátsó falira írta a lepényt, 19hetesen mellsőre.

Azért ilyet benézni egy genetikain kicsit kiábrándító amikor mm-rek is számítanak, ha ennyire figyelmetlen, sok bizalmam nincs benne. Rokonok viszont azzal cukkolnak, hogy biztos 2 gyerek van csak takarják egymást, azért nagy a hasam és “cseszte el a lepény tapadást”.

Én ebbe szkeptikus vagyok. Azért 3ultrahangból csak kiderűlt volna.

Volt valaki mégis úgy, hogy 2volt, és tényleg tudják úgy takarni egymást, hogy az ne tűnjön fel az ultrahangon?

Csak az írjon aki volt már ikerterhes, köszi!



2020. máj. 19. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen már megmondták, hogy hármas ikreink vannak. Ikres csoportban van pár anyuka, akinél csak 12 hetesen derült ki, de ők 6 hetesen voltak előtte uhn. Ha láttad a felvételeket, te is észrevetted volna, hogy nem egy baba van. Én nem védem az orvosokat, rengeteg a hanyag, nem törődöm, nem megfelelő szakmai tudással rendelkező köztük, de 12, 19 hetes genetikai uh észreveszik, ha több baba van. A lepény helyzete pedig változhat, ahogy nő a méh.

Hasad több mindentől lehet nagyobb. Valakinél alkati kérdés, hogy előre felé nő a has, ezért nagyobbnak tűnik. Lehet rettenetesen gyenge a hasizmod, kötőszöveteid. Az is előfordulhat, hogy túl sok a magzatvíz pl cukorbetegseg miatt. Vagy nem is nagy a hasad, csak annak tűnik, vagy simán húzzák az agyadat a rokonok

2020. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már látták volna, ha kettő baba lenne.
2020. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ismerősnek 18 hetesen derült ki.
2020. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes terhes voltam amikor mondták, hogy 2 baba van...a 12 hetes uh-n mindkét gyereket hátsó falira írták, a 20 hetesen egyik mellső a másik hátsó fali lett...szóval ez nem mérvadó az esetedben. Barátnőmnek első babával akkora pocakja volt 6 hósan, mint nekem az ikrekkel...pedig 1 gyereket várt és mindketten decemberre voltunk kiírva! Sokan azt hitték, hogy már mindenórás...egyszerűen csak ilyen adottságokkal rendelkezik. Rendkívül ritka, hogy 3 uh után sem veszik észre, ha 2 gyerek van...vagy nagyon béna az orvos!
2020. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!