Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos hőhatás károsíthatj...

Folyamatos hőhatás károsíthatja a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Történet..

Volt egy régen befizetett wellness hétvégénk. Szinte megállás nélkül szaunáztunk és termálfürdőztünk, jakuzziztam is ami nagyon forró volt. Csodálkoztam is, hogy nem jött meg, de védekeztünk óvszerrel mindig, így nem is gondoltam, hogy terhes vagyok. Nagyon meglepett, de örülök.. S aggódom, hogy károsodhatott e a babám...


2020. máj. 19. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt gondolom ilyenkor még nincs rá komolyan hatással, mint ahogy a dohányzás, alkohol sem, sokan még 4-5 hetesen nem is tudják, hogy babát várnak. Ne aggódj, de a továbbiakban kerüld. Boldog babavárást!
2020. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!