Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól használtatok kismama...

Mikortól használtatok kismama nadrágot?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, vékony testalkatú, nyilván még nagyon az elején vagyok, de lassan már nem tudom titkolni, mert nagyon felvagyok puffadva. Kényelmetlenek a nadrágjaim a hasamnál a puffadás miatt. Nem tudom mit tegyek, szedek espumisant, de semmit nem ér. Már most hordjak kismama nadrágot, pedig én még titkolni szerettem volna pár hétig
2020. máj. 20. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel 12-13 hetesen, a kicsikkel 7-8 hetesen muszáj volt.
2020. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Babonából 12 hetesen. Szerencsére nyár volt, ezért egyberuhákkal nem szorítottam a hasam előtte sem.
2020. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiammal már nem emlékszem, de most a kislányommal 9-10 hetesen már kellett a kismama nadrág, mert szorított a sima farmer.
2020. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én babavárés előtt felszedtem jópár kg-ot, viszont az első trimeszterben egy részét leadtam. Így a nagyobb nadrágjaim jók voltak kb mostanáig. 15 hetes vagyok. Most váltottam egy varrónő által kicsit átalakított nacira, de sokáig már ez se lesz jó.
2020. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem volt kismamanadrágom. Végig ugyanazokat a nadrágokat hordtam terhesen. Egyáltalán nem változott az alakom, a hasam igaz hatalmas volt a végére (3960 grammal és 54 cm-el született a fiam), viszont fent volt, a nadrágjaim pedig mind csípőnadrágok voltak, így abszolút hordhatóak voltak.
2020. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar. Kb a teszt után 2 héttel. Az kb 6 hetes terhesség. Eszméletlenül zavartak a sima nadrágok. En is puffadtam.
2020. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13 hetes koromtól. Addig gumis derekú leggingset hordtam, vagy a régi farmerem ilyen gumis bővítővel. Ez még az előző terhességemről marad meg,akkor nem hordtam kismama ruhálat, mert többnyire tavasz-nyár volt mikor terhes voltam. Leggingsek, gumis derekú szoknyák, ruhák voltak a ruhatáramban.

A gumis bővítő házi gyártású, anyósom varrta nekem, de lehet kapni készen is.

2020. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!