Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ennyire fáradt...

Normális hogy ennyire fáradt vagyok 6 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmire sincsen erőm. Hazaérek munkából, és beesek az ágyba. A másik meg hogy hasmenésem van kó pár napja. Létezik hogy a magnéziumtól?
2020. máj. 21. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, normális. Igen, lehet a magnéziumtól.
2020. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. máj. 21. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik ólmos fáradtságnak. Nekem is volt. Komolyan, az is nehezemre esett néha, hogy megmozduljak.
2020. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Teljesen normális.
2020. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abszolút normális, amennyit csak tudsz annyit pihenj!


Nekem kb 6 hétig tartott és minden, de tényleg minden helyzetben el tudtam aludni, pedig amúgy igazi rossz alvó vagyok. De akkoriban nagyon nagyokat aludtam, viszont volt hogy a villamoson állva elaludtam... 🤣

2020. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen oké. Én jelenleg 14 hetesen még olykor-olykor délután is szunyálok egyet.. Most kezdek energikusabb lenni, de 1,5 hónap elég kellemetlenül telt, nem részletezem :D Boldog babavárást!
2020. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,en is emlekszem,h hazamentem es aludtam delutan negytol kb este hetig. Fent voltam kicsit es aludtam reggelig.
2020. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tehetném éjjel nappa aludnék 🙄 8.hétben járok épp
2020. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!