Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legkorábban mikor mutatja ki...

Legkorábban mikor mutatja ki a teszt a terhességet? Illetve melyik teszt mutat leghamarabb eredményt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 25. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Predictor early, 10-es érzékenységű teszt. Attól függ, mikor volt peteeresed..onnan kb 11 nap.
2020. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elmaradt menstruáció környékén.

Akár a legolcsóbb is kimutathatja már ilyenkor pl.rossmannos facelle.

2020. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az vérzéskor. Lehet hogy előtte is pozitív viszont ilyenkor fennállhat a kémiai terhesség is.
2020. máj. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*az elmaradt vérzéskor
2020. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert itt olvastam több kérdésnél, hogy 8-9 dpo-n már pozitívat teszteltek. Az általam vett 400 Ft-os teszt is azt írja, hogy a menstruáció előtt hat nappal megmutatja. De nem tudom ez mennyire megbízható.
2020. máj. 25. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, akinek megmutatja korábban is - mondjuk 8DPO szerintem extra korán van. De olyan 10-11 DPO már kimutathatja. Ez mindenkinél más. Persze ettől még nem ajánlott menzesz előtt tesztelni, de gyakorlatban kimutathatja korábban is. Ez igazából a beágyazódástól függ, ha jól tudom, utána 1-2 nappal mutatja ki, ez viszont mindenkinél más időpontban van.
2020. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem mensi előtt 5 nappal elég jól látható pozim volt 300ftos tesztett vettem 10es azota is teszteltem erősődőtt 25ős érzékenységü 3 nappal nem várt előtt clarblue pozi lett. juni 11 megyek dokihoz kb 7hetes leszek ha jól számoltam:)
2020. máj. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!