Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Gabriel teszt mikor mutatja...

A Gabriel teszt mikor mutatja ki a legkorábban a terhességet?

Figyelt kérdés
Ma van a nemvárt mensesem első napja illetve április 16.-án volt az utolsó mensesem és nekem általában 3-4 nappal hamarabb szokott megjönni.Eddig még semmi.Peteéréskor együtt voltunk a férjemmel de előtte kiszállt.Nem védekezünk sehogy.Eddig nem estem még teherbe kiszállással.Mivel a terhesség jelei megegyezik a menses előtti jelekkel ami természetesen meg van most is így nem tudom mi a helyzet.Kívül száraz vagyok nincs folyás,de beül meg nyúlós,színtelen váladék.Ma reggel csináltam egy Gabriel tesztet,de negatív lett.Van még esély hogy terhes vagyok és korán csináltam a tesztet vagy biztos hogy nem vagyok terhes és ilyenkor már kimutatja ez a teszt biztosra?Nektek mi a tapasztalat?Segítsetek!
2011. máj. 16. 09:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
A kimaradt mensi napján nekem kimutatta igaz halványan!
2011. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Nekem már előtt is kimutatta! Szerintem ilyenkor már kellene lenni egy halvány csíknak!
2011. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Nekem a Gabriel mutatta ki a legkésőbb (3-4 nappal a nemvárt után)

Csak azt nem értem, miért "szállt ki" a férjed, ha gyereket akartok?:)

Sok sikert!

2011. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Babát szeretnénk de úgy terveztük hogy majd augusztusban hozzuk össze, nem most.Hamarabb szokott megjönni és ma van a nemvárt első napja és még semmi.Ezért gondoltam hátha teherbe estem.Én örülnék ha hamarabb jönne a tervezettől.
2011. máj. 16. 09:53
 5/48 anonim ***** válasza:
Csinálj másik tesztet! Nekem a Facelle, és a Lily nagyon bevált. Ilyenkor már mindkettő szép, erős pozit mutatott!
2011. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 sumergo ***** válasza:
Várj még pár napot, ha nem jön meg tesztelj még 1x. Lehet, hogy kicsit később volt a peteérésed, ezért is lehetett negatív a teszted.
2011. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg akkor szerdán csinálok újabb tesztet és ha akkor is negatív akkor tutti nem baba csak késik.Remélem baba lesz,de ha nem akkor sem leszek elkeseredve mert augusztusba már elkezdjük a babaprojectet.Köszönöm a válaszokat.:o)
2011. máj. 16. 11:02
 8/48 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt után 8 nappal sem mutatta ki, de vettem másik fajtát, és azonos napon már extra erős volt a 2 csík.
2011. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtti reggelen lett halvány +. (13 nappal pé után.)


Majd megírod lesz e baba?


Üdv: 2 gyermekes,23hkm.

2011. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem jön meg a remény bennem van.Szerdán reggel csinálok egy 10-es tesztet ami érzékeny teszt és ha az is negatív akkor nincs baba.Megírom majd igen hogy mi történt. :o)
2011. máj. 16. 12:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!