Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Czeizel intézet 12. Heti...

Czeizel intézet 12. Heti kombinált teszt tapasztalatok? Melyik orvost ajánljatok?

Figyelt kérdés
Vagy végülis teljesen mindegy kihez megyek mert mind ugyanolyan jo?

2020. máj. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem választottam orvost és megmondom őszintén, fogalmam nincs már, ki csinálta, de nagyon profi volt. Úgy emlékszem, hölgy volt. Úgy gondolom, hogy oda csak úgy mehet valaki dolgozni, ha hozza az elvárt szakmai színvonalat és nincs rá panasz. Szerintem mindegy, kihez mész.
2020. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem választottam senkit,csak simán időpontra mentem. Őszintén eszembe se jutott,hisz ez csak egy vérvétel kb.
2020. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En az ultrahang részére gondoltam pontosan, hogy az mindegy-e ki csinálja :)
2020. máj. 28. 05:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr. Gasztonyi Zoltánnál voltam, elég alaposnak tűnt, nem volt valami bőbeszédő, de mondta ha van kérdés, kérdezzek.

Amikor kértem időpontot nem is kérdezték, hogy kit szeretnék, mondtak egy nevet, hogy hozzá kaptam az időpontot. Iszonyat gyorsan megkaptam az eredményt, és végig nagy monitoron nézhettem, élmény volt :)

2020. máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi! Az az igazság, hogy en egy bizonyos orvoshoz ketten időpontot, mert rola hallottam elotte es elég jókat, azonban pont hülyén jon ki, mert a vérvétel 3-kor van, de az orvos viszont, aki az ultrahangot csinálja, csak fel 5-re ér oda aznap es most ezét gondolkozom, hogy lehet felhívom oket es megmondom h végülis akar kihez adhatnak...
2020. máj. 28. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!