Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára megyek Nyiregyházára...

Nemsokára megyek Nyiregyházára megcsináltatni a kombinált tesztet Dr. Orosz Lászlónál. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Annyit mondott, hogy ultrahang előtte vérvétel.

Az ultrahangnál már tud mondani vmit, vagy mikor van eredmény?



2018. ápr. 22. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Magarol a dokirol nem tudok semmit de nekem az ultrahangon nem latszott orrcsont es a tarkoredo is epp hatareset volt azt ott helyben meg is mondta,hogy nem biztos,hogy jo es csinaltuk a kombinaltat. Amin mondjuk kozepes jott ki mivel ugye az is brleszamit mit latnak az ultrahangon...

De maga a vervetel eredmenye es a lelet 5 munkanap a kombinaltrol.

2018. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem. Te hány hetesen mentél?

Végül minden rendben lett?

Köszi h írtál :)

2018. ápr. 22. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg az orvost ismerem, kombinált tesztet nem csináltattam. Nagyon alapos, az UH nem fél perc nála. Orrcsont, tarkóredő már mérés után tudni, hogy mennyi, szóval arról azonnal tudni fogsz, ha valami nem stimmel. Gondolom a vérvételre kell várni. (Meg sokszor az időpontra is...)
2018. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,elso vagyok.

12+5 kozepes kockazat lett vegul beneveztem egy prena test-re inkabb,mert ez a sem nem rossz sem nem jo eredmeny nem nyugtatott meg. 1:990 volt az esely ellenben a ket masik szindroma 1:50 000

De vegul negativ lett down korra :)


Szoval ne ijedj meg ha kozepes jonne ki eleg gyakori,mert fugg az ultrahangtol is es millio tenyezotol viszont ha alacsony kockazat jon ki megnyugodhatsz teljesen :)

2018. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja es nekem a vert egybol le is vettek,mivel a tarko redo epp hatar ertek es az orrcsont laposan abrazolodott csak.


Onnantol mivel unnep is jott 1 het volt de amugy 5 munkanapon belul meg szokott erkezni.

Remelem minden rendben lesz nalatok :)

2018. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon alapos,mindenre odafigyel,kedves. Én már többször találkoztam vele genetikai UH-on és kombinált teszt miatt is.
2018. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Örülök neki h minden rendben lett. :)

Ma hívtam fel, jövőhét kedden kell menni

Most vagyok 12 hetes, mire megyek már 13 :)

Köszönöm hogy írtatok, nagyon kedvesek vagytok.

Bízom benne minden rendben lesz :)

2018. ápr. 23. 14:31
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Ha úgy fordul majd a babád akkor lehet,hogy megmondja fiú vagy lány. Nekem 13+4 hetesen látta.

2018. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is voltam, minden rendben van.

Kislány lesz :)

2018. ápr. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!