Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6h 1 napos vagyok. 5h 4naposan...

Lina9654257 kérdése:

6h 1 napos vagyok. 5h 4naposan voltam uh 8mm petezsák szikhólyaggal. Nagyon szépnek látta a doki, nézettem progi ami jó, de azért írt ki biztonság kedvéért. Júni 15-re adott kövi időpontot. 8h 4 naposan fogok menni vissza. De én addig megőrülök...??

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye, hogy véreredmények jók, szép, norm alakú petezsák szikhólyag lesz-e baba? Tüneteim vannak.
2020. máj. 29. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdésed?
2020. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ott van leírva.


"Mennyi az esélye, hogy véreredmények jók, szép, norm alakú petezsák szikhólyag lesz-e baba? Tüneteim vannak. "

2020. máj. 29. 10:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, mire mész legközelebb már szivhang is lesz.

Nekem a harmadik babámmal szabálytalan petezsák volt, szikhólyag nem is látszódott.

Következő uh-n (2 hét múlva kellett mennem) már volt szivhang is és minden rendben volt, ma már lassan 3 éves kislány 😊

Csak nyugalom, csak pozitívan gondolkodj.

2020. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajj de jó ❤❤ csak kicsit nyugtalan vagyok. Volt már egy vetélésem emiatt vagyok táppénten is. Csak annyira nehéz kivárni. Félek h nem lesz ott , nem lesz szívhang. 4 év alatt sikerült ideáig eljutni.
2020. máj. 29. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad negatívan gondolkozni.

Minden rendben lesz, hidd el.

Foglald el magad, pihenj.

Tudom, hogy ilyenkor nehezen megy az idő, én is sokat aggodalmaskodtam, de minden rendben volt és veletek is rendben lesz. 😊

Írj majd mindenképp,ha visszamentél a dokihoz.

És nyugalom. Egyikőtöknek sem jó a stressz

2020. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat, és mindenképpen írok 🥰
2020. máj. 29. 12:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2020. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, előző vagyok, most láom, hogy júni 15, bocsánat, nem tudom hogy kerülhette el a figyelmem.

Ezen én is átmentem, konkrétan rettegtem, de minden rendben volt, veled is minden rendben lesz!

2020. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Reméljük. Terhes tüneteim megvannak hála. Kedden meg vérvételre, progeszteron pakzsmirigy, véralvadás. Doki is mondta, hogy nagyon szép szabályos petezsák, szikhólyaggal , remélem benne lesz a babó ;)
2020. máj. 30. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!