Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell aggódni, ha - a...

Mikor kell aggódni, ha - a vércsoportom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első baba lesz, de nem első terhesség, ugyanis volt már egy missedab :( Akkor ugyan megkaptam az ellenanyagot, állítólag 3x-os dózisban, de utána senki sem nézte, h hatott e. Most ismét kisbabát várok, 8 hetes vagyok, még nem voltam vérvételen. Mire számítsak? Már az első vérvételnél nézik az ellenanyagot? Folyamatosan fogják figyelni? A babának ugye nem lehet baja, fejlődési rendellenessége, ha mégis valami gond van?

Akinek ugyan ilyen az esete, légyszi írjon, hogy vele mi volt. Aggódom, mert nem tudom, hogy mire számítsak!


2010. júl. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én A Rh- vagyok, a párom A RH+.Első szülés után kaptam ellenanyagot, augusztusra várjuk a 2.picit, és mindhárom vérvételnél ugyanúgy nézik, mint az első babánál.Elméletben, ha az első terhességnél kaptál, akkor nem lehet baj.
2010. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodnod! En is A negativ vagyok es van ket szep, egeszseges gyerekem, akik mellesleg pozitiv vercsoportuak. A terhesseged alatt kb. 3-szor fogjak nezni a veredben az ellenanyagot, de nem lesz semmi baj, mert kaptal antiD-t.
2010. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
minden egyes vérvételednél nézni fogják. ha kaptál ellenanyagot, nem lehet semmi baj! boldog babavárást!
2010. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni!


Én most fogom megszülni a 3. babámat.

RH- vagyok, a férjem+.

Mindkét babám - lett (a dokim szerint ennek 1/ a millióhoz az esélye).

Terhesség alatt 3× nézik.

(Mondjuk a mostani babámnál voltam amniocentézisen, akkor is kaptam Anti-d-t).

Szülés után megint fogok.

A babára nem veszélyes, esetleg hangyányit besárgulhat…

38h

2010. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!