Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hidrogén peroxiddal való...

Hidrogén peroxiddal való szájöblögetés vagy a fogra terhesség idején ártalmas lehet a magzatra?

Figyelt kérdés

H2 O2 hidr. perox. -el öblögettem a szám amikor ínyproblemaim voltak es semmilyen doki sem tudta elmúlasztani a fájást. 3%osat hasznaltam oblogrtesre vízzel vagy csak az adott fogra tettem par masodpercig a fogra es csodasan rendbehozta.


Újra érzem az ínyem es szeretnék tenni az oldatból a fogínyre , majd jól kiöblítem vízzel. A babára nézve veszélyes lehet?

kb.9hetes vagyok


2020. jún. 1. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nyeled le, akkor nem veszélyes.
2020. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lenyelni, ennyi

De ha ennyire problémás az ínyed akkor a listerine gum therapy-t ajánlom állandó használatra, szerintem jobb, mint a hidrogén-peroxid és azzal ellentétben kapni is lehet

3 hónapja nem tudok hidrogén peroxidot venni 😡

2020. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi utolso, szerintem a hidrogen peroxid jobban megoli a bakteriumokat, az elpusztít abszolut mindent. A liszterine gum nem tudom ha van-e annyira hatékony mint a peroxide.

És az ára a liszterinnek kb.2000

A hidrogen-peroxidnek pedig 350 -gyogyszertarban- es tobb ideig eltart mert kevesebb kell belolle szerintem.


Mas valaszokat is kerek ha vki tud vmit.

2020. jún. 2. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező köszönöm az ötlet.💓😋boldog babavárást kívánok😘💓
2020. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szívesen🤗, és ne feledd ha kipróbálod csak néhány 1-5mp ,max 1asodpercig hagyd a fogínyeden , elég csak este. Vagy öblögethetsz vele de kb.1-2het utan mindenkepp tartsal szunetet hogy szépen tudjon regeneralódni.

Gyonyorű feherek lesznek a fogaid , csak tenyleg ne nyeld le, sot ha oblogetsz akkor vízzel keverd mert egyebkent nagyon erõs.

Legyel nagyon óvatos ezert inkabb vízzel keverd ha oblogetsz , mert egyebkent ha lenyelned nagyon nem lenne jo. Legjobb a fultisztitot beaztatni peroxideba es azt tenni fogra-fogínyre a problemas terűletekre.

Sok sikert 💓.


Csak nem tudom biztosan ha babavaraskor lehet-e ..?

2020. jún. 4. 07:44
 6/6 A kérdező kommentje:
max 10masodpercet akartam irni-fogínyen. Fogon hagyhatod 20-30+mp -ig is, sõt, csak a fogínynél veszélyesebb sokaig hagyni.
2020. jún. 4. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!