Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél kézipoggyászban...

Ryanairnél kézipoggyászban ugye max 100ml-enként szállítható folyadék. Nekem szükségem van a szájöblögetőmre, mivel be van gyulladva a fogam, viszont azt csak 300ml-es kiszerelésben lehet beszerezni. Hogyan tudnám magammal vinni?

Figyelt kérdés
Olyat lehet csinálni hogy átöntöm egy 100ml-es üvegcsébe?

2014. dec. 3. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
töltsd át
2014. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egész pontosan 10x 100ml mehet a kézipoggyászba (1 liter 100 ml-ben elosztva)

A 300 ml szájöblítőt öntsd át 3x 100 ml-es flakonba.

2014. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet kapni pl. Ikeaban kifejezetten 100ml-es flakonokat aztán áttöltöd. Pont 10 darabos csomagban láttam ilyet.


Amúgy nem A Ryanairnél hanem minden társaságnál. Ez biztonsági szabály, azok pedig egységesek minden társaságnál.

2014. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell mindet a kézipoggyászban vinned. Ha fontos akkor akár három litert is feladhatsz.

A kézipoggyász tartalma csak azokra szól ami arra az idöre kell amig a levegöben vagy.

2014. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" A kézipoggyász tartalma csak azokra szól ami arra az idöre kell amig a levegöben vagy."


Sokan nem visznek feladott csomagokat. Nekik mindent kézi poggyászban kell vinni.

2014. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Rókabubi válasza:

#5 viszont a kezi poggyaszt is fel lehet adni a rakterbe a legtobb tarsasagnal ingyen. Onnantol pedig, hogy ott van mehet bele minden ami a sima poggyaszba, nem kell kiontogetni.

Velem volt, hogy csak a repteren jutott eszembe, hogy a meregdraga arclemosom 130 ml es inkabb feladtam a csomagot, minthogy ki kelljen dobnom.

Tudom, hogy regi kerdes, de hatha valaki kesobb meg ideteved hasonlo problemaval.

2015. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolso amit feladsz az nem kézi és igy fizetős sok helyen... szoval ez nem megoldas
2015. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Rókabubi válasza:
Nem tudom ryanairnel hogy van, de jet2 felrakja a kezipoggyaszt ingyen, ha kered.
2015. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és akkor utana honnan tudjak, hogy nem viszel masikat a fedelzetre? Nekem ez igy zavaros, nem értem.
2015. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Rókabubi válasza:
Onnan, hogy a jegyedre ragasztanak egy cetlit, ami jelzi, hogy feladtad a kezipoggyaszod.
2015. ápr. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!