Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normalis ez? Mit...

Mennyire normalis ez? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok. 1 hete elkezdett dagadni a bokám. S ha állok meg talpon vagyok akkor olyan feszülő érzésem van a vádlimtol lefelé. Ma reggelre már a kezeim is fájnak. Eddig 10-12 kg van rajtam.

Előző terhességem alatt majdnem 25 kg sulytobblettel is nagyon vizesedtem de akkor ilyen feszülő érzés nem volt. Vernomyasom rendben van. A vizeletben sincs fehérje. Verkepem jó.



2020. jún. 5. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igyál sok vizet, hogy a szervezeted ne akarja visszatani, kérd meg a párod, hogy masszírozza meg a lábad, és tegyél párnát a lábad alá, ha pihengetsz. Hátha segít.
2020. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta hogy egyek kevesebb szénhidrátot, illetve igyak legalább 3l vizet.Ja és kevesebb sót használják.A lábad polcold fel ha teheted,úgy, hogy magasabban legyen a lábad,mint a szíved.Ezeket betartva is 13 kg víz jött ki belőlem szülés után 2 héttel, szóval ha vizesedesre hajlamos vagy akkor nem sokat fognak segíteni ezek a dolgok,max nem lesz sokkal rosszabb.Ha rendben van a verkeped és a vizelet se mutat semmit, akkor csak szulesig kell kibírni.
2020. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld a szénhidrátot, sót, igyál normálisan. Mozogj akkor is, ha fáj (kilépős séta), mert ha nem, gyorsabban rosszabb lesz. Polcold a lábad nagyon magasra, ne üldögélj, ne álldogálj, vagy utóbbinál sokszor állj lábujjhegyre, topogj. Nézz neten vénás tornát (nagyon light, ilyen bokakörzés és hasonlók).
2020. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!