Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmusból lehet baj?

Orgazmusból lehet baj?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk letiltva semmiről, enyhe görcseim voltak az elején, doki azt mondta az rendben van, szedjem a magneziumot, de se barnázás, se vér hálisten..Férjem hajnaltól estig dolgozik és hát kezdek kívánós lenni,így néha önkielégítek. Kicsit ma elragadtattam magam, 4 orgazmusom volt. Ezután feszült a hasam, szurka, enyhe görcs jelentkezett. Vettem be magneziumot, pihentem, azóta jó. Inkább ne csináljam? Vagy ez normális? 17 hetes vagyok.
2020. jún. 8. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális. Az orgazmus méhösszehúzódást csinál. Ha nem vérzel vagy nem tart sok ideig akkor nincs gáz. Amikor terhes voltam, még az utolsó trimeszterben is volt sorozatban orgazmusom, nem volt baj belőle.
2020. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még a szülés napján sem fogtuk vissza magunkat a férjemmel. Nekem is volt orgazmusom bőven, mégsem lett baja egyik babának sem. Az orvos szólna, ha nem lenne tanácsos szeretkezni.
2020. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy veszélyeztetett és a doki nem tiltott le akkor miért ne? Egyébként egyetértek az első válaszolóval.
2020. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!