Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akik egyedül várják a babájukat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akik biztosan egyedülálló anyák lesznek. Első baba? vagy második? Hogy érzitek magatokat?

2020. jún. 8. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En 7,5eve vartam egyedul, piszok nehez volt de megerte,sosem adnam ot semmiert, plusz csaszaros szules utan 2 evvel ot sikerult termeszetes uton megszulnom, eletem legnagyobb elmenye:)

Te h vagy?

2020. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem második baba, "besikerült",de apuka nem igazán akarja... A fiam 9 éves, és 14 hetes terhes vagyok. Elég rosszul viselem és szite állandóan szorongok a jövő miatt, hogy milyen lesz két gyerekkel egyedül...
2020. jún. 8. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen szültem az elsőt. Én még korainak tartottam, de az akkori párom nagyon akart gyereket és mivel többet is terveztünk és stabil volt az anyagi helyzetünk is, bevállaltuk. Hat hónapos terhes voltam, amikor apuka közölte, hogy neki mégis korai a szülővé válás és egyébként is talált valakit, szóval gyakorlatilag egyik napról a másikra lelépett. Nem fogok hazudni, irtóra megterhelő volt anyagilag és mentálisan is. Másik, olcsóbb albérletet kellett keresnem és folyamatosan rettegtem attól, hogy nem fogok tudni minden szükségeset megadni a kisbabámnak, nélkülöznie kell majd. Akkor nagyon szégyelltem, de egy ideig, amíg nem lett elég idős a lányom és nem találtam jobban fizető állást, a szüleim támogattak anyagilag. Meg persze mentálisan is, ha ők nem lettek volna, fogalmam sincs, mi lett volna velünk. Szóval átérzem a helyzeted, kitartást és minden jót kívánok Neked! Az aggodalmaidról, szorongásodról pedig nyugodtan beszélj a családodnak, barátaidnak!
2020. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én a szüleimre nem számíthatok. Édesanyám éver kómában van, azt sem fogja fel, hogy babát várok. Apukám külföldön él a családjával, és a meglévő unokája sem éredekli. Szóval szülők, nagyszülők kiestek. :/
2020. jún. 9. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, en ugyan hazakoltoztem a szuleimhez a 2 evesemmel+ pocak, de ott a nagymamam haldoklott, emiatt anyam nyugtatozta magat, apa meg ivott,igy amint megerosodtem, kulon alberletbe koltoztunk a kicsikkel.

Ha anyagilag rendben leszel, a 9evesed mar sokat fog tudni segiteni, 1 evesen mehet a kicsi bolcsibe es ha van fix munkahelyed, minden rendben lesz! En 2 evvel kesobb talalkoztam a ferjemmel, aki megszerette a gyerkocoket is, most varjuk a kozos babat, epp 9 eves a nagyom, nagyon varja a picit es tudom hogy sokat fog segiteni vele. Ha bmiben tudok segiteni irj privatban, egyebkent a sajat nyugodt terhesseged erdekeben probald meg rendezni a kapcsolatodat a paroddal, nagyon kihat a babara a sok stressz, eleg rossz termeszetu lett a 2. Babam, amit nagyon sajnalok:( bar en sem igy terveztem persze.

2020. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van biztos munkahelyem,a pozicióm is jó, nem vagyok nehéz anyagi helyzetben, őszintén, ezen aggódom a legkevésbé szerencsére. Inkább az, hogy ennek a picinek csak én leszek és a kisfiam. Se apukája, se nagymama, senki..és így nehéz lehet majd neki is. Köszönöm, kedves vagy,lehet, hogy írni fogok privátban, csak nem akarok snekit terhelni a problémáimmal.
2020. jún. 10. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehhez mar csak annyit szeretnek hozzafuzni h nagymamaja valoban nem lesz, mi kulfoldre kerultunk tehat enyeimnek sincs mas csak mi, de potapukaja siman lehet es valoszinuleg lesz is, ez egy atmeneti allapot es probald meg ugy felfogni h az. Nem fog orokke tartani, majd meglatod! Ahogy no majd a kicsi, ugy nyilik ki a vilag neked is es manapsag lassan mar mozaikcsaladbol van tobb mint normalisbol sajnos. Nem terhelsz, ha szukseged van lelki tamogatasra, nyugodtan irj!
2020. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!