Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Nincs...

5 hetes terhes vagyok. Nincs sárgatest?

Figyelt kérdés

A héten voltam terhesség megállapításon. UH-n ép petezsák és szabályos szikhólyag látszott. Viszont egyik petefészkemben sincs sárgatest, ezért most Utrogestant kell szednem. Kérdeztem a dokit, hogy minden rendben van-e, azt mondta igen, csak még picike. 3 hét múlva megyek kontrollra.

Egyébként előtte semmi panaszom nem volt, barnázás ilyesmi. Volt már valaki így? Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. Olyan durván hangzik, hogy nincs sárgatest :(



#sárgatest #Terhesség UH
2020. jún. 11. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Miért mentél ilyen korán orvoshoz?
2020. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt kapod a progit, hogy ne legyen gond, nyugi.
2020. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért mentem ilyen korán, mert felhívtam az orvost, hogy pozitívak a tesztjeim és azt mondta hogy megnéz. De ezek alapján azt hiszem jó, hogy ilyen korán mentem.
2020. jún. 11. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen nagyon is jó hogy korán mentél. Nekem volt egy vetélésem,kivizsgálva nem lett hogy mi lehetett az oka. Azt mondta a doki valószínű nem volt életképes,nem kell túl gondolni.4 hónapra rá sikerült is a baba. Én is mentem egyből orvoshoz. Biztonság kedvéért nekem is felírta ugyanezt mint neked. Minden rendben volt. 3hét múlva már lesz szívhang is. Ne izgulj,pihenj amennyit tudsz. Boldog babavárást!😀
2020. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló! Annyi helyen olvasom hogy minek megy a kismama ilyen korán orvoshoz? Tegnap én is korán mentem. És pont azért, hogy tudjam jó helyen van-e. Gondolj bele, örülsz a babádnak, számolgatsz hány hetesen mész orvoshoz, aztán bumm. Jön a görcs, kórház, és méhen kívüli a babád!!!! Inkább tudjam ezt meg 5 hetesen, mint amikor már sokkal nagyobb a baj.....
2020. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2020. jún. 12. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös, ez egy ártalmatlan kérdés volt, csak érdeklődtem. :)
2020. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1es, akkor kérlek ne haragudj. Csak annyi ilyen rosszindulatú kérdés szokott lenni. Engem meg személyesen érint. :(
2020. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam kontrollon, már volt szívműködés :)
2020. jún. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!