Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Hát elég rendszertelen menstruációm van, ezért úgy gondoltam elmegyek dokihoz. Ultrahangozot:azt mondta hogy sok a sárgatestem meg vastag a mégnyalkahártyám. Utoljára 19-diken volt meg októberben. És mondta ha egy hét múlva nem jön meg akkor tesztelnek, mert nagy az esély hogy terhes vagyok. A párommal gondolkodunk, és lehetetlen,mivel condommal csináljuk, és még így is előbb kihúzza. Soha nem kezdtük még nélküle se. Szerintetek mi lehet?

2017. nov. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtad a dokinak,hogy milyen módon védekeztek?
2017. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam és azt mondta elég ha egy csepp is bemegy
2017. nov. 16. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a csepp is a gumiba menne..szóval nem értem.

Azt meg egy kicsit nehéz elképzelni,hogy pont akkor az egyszer nem sikerült kivennie időben,mikor éppen kiszakadt a gumi..

Mindenesetre majd kiderül 1 hét múlva,bár,szerintem tesztelhetnél már most is egyet.

2017. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer se szakadt ki. :) mindig megnéztük. Csak ezt a sárgatestes dolgot nem értem.
2017. nov. 16. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"A sárgatest a petesejt kiszabadulása után, a petefészek felszínén sárgatesthormont, azaz progeszteront kezd termelni, amely vastagítja a méhnyálkahártyát, és előkészíti a méhet a megtermékenyített petesejt befogadására. Ha nincs megtermékenyülés, a sárgatest – nagyjából 2 héttel az ovuláció után – elsorvad, a belőle termelődő progeszteron szintje pedig lecsökken, és elindul a menstruáció."


Szerintem csak erről van szó.

2017. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Köszönöm
2017. nov. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!