Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett kis mamik,akik...

Veszélyeztetett kis mamik,akik fekvőn vannak!Mit csináltok,hogy ne hízzatok sokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6 hete vagyok fekvőn fenyegető vetélés miatt. Szerencsémre rosszul létek elkerülnek. Étvágyam van. Reggeli,tízórai (gyümölcs),ebéd, vacsi,néha nasi. Van,hogy több alkalommal rám jön a nassolás. Sajnos,hogy nem igen mozgok feljöttek a kilók 6 hét alatt,ami miatt piszok rosszul érzem magam lelkileg. 4 kilót híztam. Amúgy is telt voltam világ életemben. :(

Ha megvonom teljesen a nassolást az is már jó lépés? Mit javasoltok?

Szerintetek,ha lemegy a kritikus 3 hónap,akkor sétálhatok már legalább?


9 hetes kismama



2020. jún. 12. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a kalóriabázist (ha iphoneod van neten is használható) es csak annyi kalóriát egyel ami az alapegetesed. Max 1-2 százzal többet. Nyilván hizol ha megeszel ugyanannyit mint mikor járkálsz, takarítasz, dolgozol stb...
2020. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az elsővel 19 és fél kg-t híztam az 50-re, ez volt a legtöbb.

De mire kijártunk minden nap, lement 55-re, és ott is maradt a következőig.

Este későn -hogy senki ne lásson- 10km-eket futottam előtte is, utána is, ha nem zuhogott az eső, vagy nem volt jégvihar, minden nap.

Amíg a k9vetkezővel nem kellett kivárni az első harmadot.

Tedd azt, ami jólesik, nem érdemes a kalóriákkal törődni ilyenkor. Álmodozz a kislányodról vagy fiadról, aminek sikerül. Ilyenkor nem hízol, hanem gyarapodsz, az ő hasznára.

Hogy mi lesz a 3 hónap után, azt az orvos fogja megmondani. Nekem szabad volt mindent -mérsékelten-, de ez egyéni.

2020. júl. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es ilyen tanácsokat ép ésszel ne osztogass már. Ne haragudj. Lehet hogy te extra vékonyról indultál, ezért nem volt olyan sok a 19 kiló. Bár, de, rengeteg! Főleg ha nem víz. De azt vagod, hogy most a terhességi cukortól a magas vérnyomáson keresztül stb-t ajánlgatod?! És nem, nem gyarapszik a baba hasznára. A babának ossz max kb 10 kiló kell és max +300 kalória és az se az első időkben.
2020. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3

Az orvos úgyis gyakrabban vizsgálja /teszteli, és HA és amikor kell, korlátozni fogja, amit kell.

De előre, hiúsági okból stresszelni ezen, szerintem többet árt, mint amennyit egészségügyileg használ.

Az első trimeszter után úgyis lehet, hogy már nem kell szigorúan feküdni.

2020. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!