Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kertes házas kismamák, saját...

Kertes házas kismamák, saját medencében mertek fürödni?

Figyelt kérdés

Ha a medence rendes szűrővel, és tablettával el van látva, rendszeresen tisztítva van, akkor lehet kismamáknak benne fürdeni?

Tudom, a természetes vizek jobbak, de saját medencébe azért nem áztatja bele más idegen a bacijait :)



2020. jún. 13. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha a terhességedel nincsen baj,méhszájjal sem,akkor orvosi engedéllyel medencézhetsz sajátodba.nődokidal beszéld meg
2020. jún. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a dokival beszéld meg, bár én is úgy gondolom hogy ha nem nyitott a méhszáj és minden ok a terhességeddel akkor saját medencében nem lehet gond.
2020. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 btslilla válasza:
Pont most érdeklődtem én is a dokimnál, de saját medencére azt mondta, hogy mehet. Strandra nyilván nem. Ő mondjuk az édesvizet és tengervizet is okézta. Egyébként én GYNOPATCH - Uszodai tapaszt néztem szerintem az jó lehet ha valaki jobban fél.
2020. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
9%
Mindenhol fürdök, minek kell kényeskedni???
2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Kényeskedni ?? Tisztában vagy azzal ,hogy várandósan milyen következményei lehetnek , ha elkap az ember valamit ? Nem véletlen nem ajánlják a wellnes , termál és egyéb fürdőket ahol sokan fürdenek...

Saját kádban én is fürödtem terhesség alatt , de nagyon ügyelve a higiéniára.

2020. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ezért is szeretem ezt az oldalt :-D

Itt egyszerre lehetek felelőtlen (hát nem bírsz ki 9 hónapot fürdés nélkül?) és kényes (hát én is mindenhol fürdök!).

: DD

2020. jún. 29. 14:11
 17/17 anonim ***** válasza:

Van eladó tapaszom, ha érdekel valakit. Idén nem megyünk nyaralni, de maradt tavalyról két bontatlan csomagom. :)

Szuper kis találmány!

2020. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!