Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kertes házas kismamák, saját...

Kertes házas kismamák, saját medencében mertek fürödni?

Figyelt kérdés

Ha a medence rendes szűrővel, és tablettával el van látva, rendszeresen tisztítva van, akkor lehet kismamáknak benne fürdeni?

Tudom, a természetes vizek jobbak, de saját medencébe azért nem áztatja bele más idegen a bacijait :)



2020. jún. 13. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Saját kádamban se fürödtem egyik terhességem alatt (csak zuhany) ;)

Mert hajlamos vagyok fertőzésekre, volt gond terhesen is.

De aki nem az, többet bevállalhat.

2020. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Kádban sem, én sem. Semmi másban nem paramamiskodtam várandósan és babaval, kisgyerekkel sem, de azt a 4x 46 hetet kibírtam.
2020. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Saját medencében fürödtem, az orvosom engedélyével. Annyit kért hogy egyszerre ne több órát áztassam benne magam.


Arra azért odafigyeltem hogy amint kijöttem mentem zuhanyozni és tiszta ruhát vettem. Nem hagytam magam megszáradi a vizes fürdőruhában.

2020. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván én is kibírom, csak ha nem muszáj a 40 fokot kibírnom medence nélkül akkor nem szívatom magam :-D

A kádunkban én sem fürdök, de nem a higénia miatt, hanem mert ott valahogy csak a forró fürdőt szeretem, ami a hőmérséklet miatt most nem ok. De a medence kellemes hűvös és a szűrő meg a tabi miatt elvileg tisztának is kellene lennie :) Csak a fiam és a férjem fürdik benne tőlük nem kapok el semmit.

2020. jún. 13. 10:49
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképpen kérd ki a nőgyógyász javaslatát. Ő ismeri az előzményeket, a méhszáj állapotát stb.
2020. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Gynopatch tapasszal simán lehet :)

Szépen lezár ott mindent.

2020. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Én kádban fürödtem végig, semmi baj nem lett terhesség alatt sem. Medencébe valamiért nem mertem, de amúgy sem vagyok nagy pancsolós

Szerintem ha semmi problémád nincs, nem vagy fertotesre hajlamos nyugodtan lehutheted magad.

2020. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nahát kedves 6-os ilyen tapaszról még nem is hallottam! :-) Micsoda találmány, köszi a tippet.

Hétfőn rákérdezek azért a nőgyógyászomnál.

2020. jún. 13. 14:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tervezem, igen.
2020. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Medencében nem fürödtem ugyan ,viszont saját kádban a 36. Hétig igen ,mert gyűlölök zuhanyozni és sokszor jól esett a melegvíz. ( orvosi engedéllyel fürödtem kádban ) Egyszer sem kaptam el semmilyen fertőzést. Sztm dokival beszélj a medence témáról ,mert ugye a víztisztító kémiai vegyület ami azért nem biztos ,hogy jó.
2020. jún. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!