Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik esetleg otthonról dolgozt...

Akik esetleg otthonról dolgoztak, hanyadik hétig tudtak a munkájukat végezni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikkel végig terveztem, aztán a 35. héten kórházba kerültem, a másikkal így csak a 35. hétig terveztem.
2020. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 32. hétig dolgoztam, nem azért, mert nem bírtam volna tovább fizikailag, hanem nekem már lelkiekben nehéz volt koncentrálni. Meg egyébként is már két hónapja megvolt addigra a helyemre az ember, betanítottam szépen, tök felesleges lett volna tovább maradnom, és munkaidőben már egyébként is inkább babaholmikat nézegettem és rendelgettem online, nem a munkával foglalkoztam, szóval úgy voltam vele, kár is ezt erőltetni :D

19 vagy 20 hetes voltam, amikor megjelent ez a vírus itthon, onnantól kezdve home office toltam, és őszintén úgy éreztem, hogy ha tudnék koncentrálni meg ha szükség lenne rám a továbbiakban is, simán végigdolgozom akár a 40. hétig is az időt.

2020. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok, végig dolgoztam, terhesség alatt is, születésük után is. Az más kérdés, hogy papíron mi történt. De a munka nem állhatott le, így tettem a dolgom.
2020. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31.hettol voltam ho -ban, 36+4-ig dolgoztam.
2020. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Végig. 😊
2020. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsovel a szules elotti napig, meg aznap is gondolkoztam rajta rendszertelen osszehuzodasok kozben :D A masodiknal a 34. hetig, onnantol eljohettem szulesi szabadsagra, es jobb is volt igy, de ha nincs a nagy, meg siman csinalhattam volna.
2020. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Jo volt olvasni! Kedves 3-as en is egyéni vállakozó vagyok, részben van egy saját vállakozás, részben pedig private contractor-os szerződésem is van kulfoldi cégnél ugyhogy azzal baba születése utan sem sokáig állhatok le, max kicsit atrendezem a beosztasomat 😬 a saját az teljesen kreativ, ugyhogy azt megoldom. :)
2020. jún. 16. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az irodában 37. Hétig.
2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek meg egyszer :) remelem en is minél tovább fogok tudni :)
2020. jún. 17. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!