Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok. 1...

29 hetes kismama vagyok. 1 hete lassan,hogy minden nap előfordul velem a menstruációs görcs,ami átsugárzik a szemérem csontba és a derekamba. Nemsokáig tart 1-2 perc.Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
29 hetesen még korainak tartom,de mivel az első baba. Gondoltam hátha tud valaki nekem valami bíztatót mondani. A héten megyek vizsgálatra. Addig is jó lenne többet tudni. Köszönöm szépen előre is.

2020. jún. 16. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Hat jósló már lehet. De túl gyakran nem jó. Szedj magneziumot.
2020. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem is több magnézium. De ha nem vagy nyugodt, szerintem beszélj orvossal, max azt mondja,hogy minden rendben :) arra azért érdemes lenne majd figyelni,hogy a magnézium segít-e, mert ha nem,akkor viszont mindenképpen orvos lásson (nem rémisztgetésből, de koraszülésem volt és a mai napig gondolkodom rajta,hogy mi lett volna,ha korábban bemegyek az ügyeletre. Bár, ezerszer elmondták,hogy amelyik baba meg akar születni,azt nem lehet visszatartani,de senkinek nem kívánom ezt a dilemmát) Ezért vagyok amondó,hogyha a magnézium nem oldja meg, ne várj jövő hétig.
2020. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9%
* nem jövő hétig,bocsi a vizsgálatig gondoltam :)
2020. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!