Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. ciklusnap lehet beágyazodás?

25. ciklusnap lehet beágyazodás?

Figyelt kérdés

peteérésem 8.es 9.volt éreztem mind 2nap hasszurkat ,9. együtt voltam párommal de nem ment el bennem.15.tegnap óta enyhe menzi érzésem van ma meg érzetem kicsit de elmúlt néha jon elő ez az érzés ma pedig elkezdett szurkálnia bal petefészkem es a méhem közepén ,Tejszszeru folyosón van a mellbimbom sötétebb lett es mintha mentőt volna a bimbó udvar ez meg is van duzzadva szóval a kérdem lehet e beágyazodássos tünetek ?

Az esedékes menzim napja egy hét múlva lenne.

Elore is köszönöm a válaszokat tapasztalatokat.


2020. jún. 16. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez akármi is lehet. Ha nem szeretnétek babát akkor miért nem védekeztek, ha meg szeretnétek, akkor miért megszakítással vagytok együtt?
2020. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál ,az kimaradt hogy ovu elott is voltunk együtt 1-2.korul. Jah es mar elmúlt a menzi érzés épen csak h érzem ha nagyon figyelem hasszurkat néha lehet baj van?

16 éve így védekezunk .

Ha megis össze jönne nagyon örülnenk neki ,van mar egy 6 éves kislányunk .

Van akinek sikerült így teherbe esni ?

2020. jún. 17. 16:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja axiómára faj egy picit kétoldalú hónalj felől
2020. jún. 17. 16:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírta a telom ,szóval kicsit faj a cicim kétoldalt hónalj felől
2020. jún. 17. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg valami az első terhességemnél nem volt semmi tünetem csak pecsételő vérzés másra nem emlékszem
2020. jún. 17. 16:17
 6/7 A kérdező kommentje:
irnatok ,tapasztalatokat köszönöm .
2020. jún. 17. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ezek a tünetek voltak. Hasszurka, mellfájdalom, mellbimbó sötétedés. De nekem ezek csak az esedékes mensi napjától. Nem hiszem hogy beágyazódás kezdetén már lehetnek ilyen tünetek. Bár ki tudja. Minden szervezet más 😀
2020. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!