Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miben külömböznek az első...

Miben külömböznek az első mocorgások a bélgáz mozgásától?

Figyelt kérdés
Tegnap is mintha hanyatt fekve éreztem volna valami enyhe bökést. Ma este pedig többször is, lent a köldök alatt, de első baba, így nem tudom eldönteni sajnos. Néha jön egy "bubi", ami aztán kijön pukiként, szal már nem tudom :D
2020. jún. 18. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehèz megkūlönböztetni, főleg első babánàl, de az első mozgàsokat, ne a köldök alatt keresd,az nem az volt.
2020. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyan volt, mint egy izomrángás, a 16. héten éreztem először, egyáltalán nem hasonlított bélmozgásra. Csak a 18. hétre lett világos, hogy az ő volt :)
2020. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is pont az volt, mind ahogy a kettes leírja, mintha csak izomrángás lett volna. Vagy szerintem még ahoz lehet hasonlítani, minta valaki finoman megpöckölt volna belülről.

Amúgy én ezt 17 hetesen éreztem először.


Az elsővel viszont nem értek egyet, mert pont, hogy a köldök alatti részen vannak ezek a korai magzatmozgások. Pontosabban a köldök és az intim szőrzet kezdete között.

2020. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A köldök és a szőrzet közötti rész azért egy viszonylag nagy terület, de 16-17 hetesen még a méh nincs a köldöknél, szóval ott nem lehet az első mozgásokat érezni még. Majd később. De egyébként ez részletkérdés, ki tudja a kérdező pontosan hol érezte. Az igazi erős mozgások is közel vannak már, türelem, Kérdező. Én 28 hetes vagyok, szanaszét rugdos a baba már régóta.
2020. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb a köldök alatt éreztem a bökéseket 3 cm- rel. Nem tudom, remélem ő lesz az, s erősödni fog. 18 hetes vagyok
2020. jún. 19. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!