Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szèkelési inger, székrekedés...

Szèkelési inger, székrekedés és bélgáz egyszerre?

Figyelt kérdés

Kényes tèma, elnézést!

Már hetek óta alig tudok wczni, ràadásul amikor jön az inger, és századok a mellékhelyiségbe, a bèlgáz távozik és nagyon ritkán tudok üríteni és keveset. Mi segíthetne?


2020. márc. 4. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár? Sajnos vannak akik terhesen ezzel nagyon küzdenek. Van a laevolac is, amit elvileg lehet terhesen. En szules után használtam, en akkor küzdöttem szekrekedessel, de semmit nem használt. Őszintén. A bögre tej után egy nagy pohár rostos narancslé többet ért 😀
2020. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbáltam. Terhességem előttem naponta 2szer is ki kellett mennem. Szóval sokként ért az állandó székrekedés. Kb 3 hete szedek probiotikumot. Na az bevállt. Nem minden nap, de végre nem kell erőlködnöm wczés közben.
2020. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt.

Probiotikum előtt hetente egyszer volt. Úgy éreztem mintha szülnék, annyira szenvedtem akkor.

2020. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Magnosolv oldotta meg a problémát
2020. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Glicerines kupot nem próbáltad? Nekem az is segít .
2020. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Magnosolv segitett.
2020. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapból székrekedéses fajta vagyok, a terhesség csak rátett egy lapáttal. Mindenféle székletlazítót próbáltam, a lenmagot, szilvalekvárt, joghurtot, Laevolac szirupot, Mira vizet, sok rostot fogyasztottam, sokat ittam (3 litert minimum), mégsem javult a helyzet. Végül a Hamanek happy fruit őszibarackos bébiétel meghozta a hatását. Én is extrán gázosodtam, szülés után idővel elmúlt ez a probléma.
2020. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!