Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mivel kenitek a...

Kismamák, ti mivel kenitek a hasatokat a csíkok ellen? Masszás olaj is jó rá? Rossmannban nem kapok rá krémet.

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 09:41
1 2
 1/18 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én pont a Rossmannban vettem olajat meg krémet is. Babydream a neve.
2010. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én a DM-es babylove mama krémét és olaját használtam,nagyon bevált,mert egyáltalán nem lettek csikjaim se,és nem is repedezett szét a böröm,ugyanolyan lett,mint szülés elött a hasam most már,szóval semmi nem látszik rajta!:)

[link]

2010. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szia én olivaolajat, mert abban tényleg nincs se színezék sem illatanyag. viszont nagyon fontos, hogy naponta többször, reggel-este kenegetni kell pici maszírozással
2010. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is a rossmannban vettem krémet: Eveline terhességi csíkokra nagyon kellemes az illata kicsit mintha mentolos lenne így még hűsít is. 1599.-volt. A 16 héttől kenem most vagyok 36 hetes és még mindig van belőle. Egy picivel az egész pocakot be lehet kenni és nem vagyok csíkos, bezzeg amit nem kentem: cici, csípő az kirepedt.
2010. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

müllerben vettem sajátmárkás olajat, direkt terhespocakra való, olyan 8-900 ft volt. este kentem be, hasamat, mellemet, combomat, egy csíkom se lett!

de bármilyen olaj jó szerintem! akár étolaj, olívaolaj is, a lényeg, hogy ne száradjon ki a bőröd.

2010. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A Rossmannos babydream,és a dm-es babylove is nagyon jó.Néha sima testápolóval is bekenem,és szétnyomok benne egy Evitaminos kapszulát.Meg angliából hozattam kakóvajas krémet striák ellen,az is nagyon jó!Volt egy üveg Eucerin,meg Weleda olajam is,azok is jók,de szerintem feleslegesen drágák.Tudsz venni szinte akárhol,drogéria,patika.2 babával vagyok a 8ik hónapban,nincs csikom.
2010. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én a sima gyógyszertári babaolajat használom reggel, este, abban ráadásul van A vitamin is, ami jó a bőrnek.28 hetes vagyok, és nincs egy csíkom se.
2010. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is a Dm-s Babylove krémet használom, nagyon jó, árban is okés(900.-), 38 hétben vagyok, és szép a bőröm.


Persze ez genetika is, de azért mindenképp kenjed, mert úgyis viszketni fog mint a fene mikor nő...:-)

2010. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én egyik gyereknék sem kentem semmivel, nem lettek csíkjaim. Anyámnak sem az ikerhugaimmal. Ez genetika.
2010. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

előző

Jövő héten a Rossmannban pont akciós lesz ez a Babydream csikok elleni krém.

2010. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!