Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akiknek a férje/párja nem olyan babás tipus, hogy például puszilgassa a hasatokat, beszéljen hozzá, stb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

3.babát várjuk a férjem sose puszilgatta egyiknél se a hasam, nem beszélt hozzá meg semmi ilyesmi. Nem egy érzelemkimutatós típus, és a terhességet ilyen természetes állapotnak veszi (mondjuk én se voltam olyan magamat elhagyó típus).

Kicsit rosszul esett-esik, de mikor meg megszülettek a gyerekek, onnantól imádja őket és mindent megtesz értük szóval én ha mérlegre teszem inkább "hanyagolja" a pocit a terhesség 9 hónapja alatt és aztán viszont imádja a gyerekeket mint fordítva:)

2011. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanaz a helyzet,mint az 1. válaszadónál és én is ugyanezen az állásponton vagyok.
2011. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a linket. ismerem a férjem, és tudom, hogy remek apuka lesz, és ismerem is őt ebből a szempontból, hogy még nem nagyon izgatja ez a dolog, de ha nálunk is megszületik másképpen lesz. csak szerettem volna tudni, hogy másoknál is van-e ilyen.
2011. márc. 9. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is beállok a sorba. Egyszer volt,hogy velem élvezte a terhességet, mikor az első babát vártuk,a 24. héten,este a kicsi olyanokat rúgott,hogy a pocak,csak hullámzott. Akkor fogta úgy 10 percig a pocim. Nagyon tetszett neki :)

De ezután már semmi. A szülésnél sem volt bent. Ennek ellenére... komolyan,le a kalappal milyen jó apuka lett! -szeptemberben 3x-os apuka lesz :)

2011. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, az én párom tök ugyanolyan, mint az első íróé. Mi még csak várjuk a babát, július utolsó napjaira vagyok kiírva, eddig nem volt semmi pocisimi, beszéd hozzá, de ha választani lehet, akkor inkább amikor megszületik, akkor dögönyözze-imádja-foglalkozzon vele többet.. Ami viszont jólesett, hogy magától döntötte el, hogy bejön velem a 18-19. heti UH-ra. Majd meglátjuk, milyen lesz lányos apukaként! :-)))))

Kellemes babavárást mindenkinek!


19+5 hkm

2011. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!