Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idén töltöttem a 40-et, és...

Idén töltöttem a 40-et, és úgy alakult,hogy kisbabát várok. Írnának olyanok,akik hasonló életkorban lettek várandósok és megcsináltatták a magzatvíz mintavételt,vagy pedig a másik,vérvételből kimutatható genetikai vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata,melyikre érdemes elmenni? Én hajlok a fizetős felé(vérvételes módszer),de csak azért,mert annak állítólag hamarabb van eredménye. Az orvos úgy mondta,hogy azt a betöltött 12. Héten veszik le és kb. 2 hét múlva van eredmény. A magzatvíz mintavétel pedig 16 hetes kor körül van és legalább 4 hét mire van eredmény. Azért ez nem mindegy. A prenatesztes itt 180 ezer forint!!

(Nem budapesti vagyok)


2020. jún. 22. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Én 36 évesen méhlepény biopsziát csinaltattam. En ebben hiszek, meg a magzatviz mintavetelben. Igaz, hogy 16 hetesen végzik, és 4 hét az eredmény, de legalább tuti. A prena is csak arányszamokon alapul.
2020. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Augusztusban leszek 39 éves, szeptember elején szülöm a 2. gyerekemet. Én Panorama tesztet csináltattam, 165.000 ft volt. Kockàzati arányt ad meg, de Dns-t vizsgál, szóval azèrt ez pontos, nem egy kombinált teszt. Én nem csináltatok semmi olyat, ami veszélyes lehet, mint a magzatvíz vizsgálat. Dràga, de szerencsère belefèrt bőven, így nem volt kèrdès, hogy megcsináltatjuk.
2020. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39 évesen vártam a kislányomat, méhlepény biopsziát csináltattam, 2 hét alatt lett meg az eredmény, nem is volt kérdés még akkor sem ha szúrtak. Télen voltam állapotos megmondom őszintén ha elcsuszok a jégen és fenékre esek elöbb történt volna baj.
2020. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!