Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vizes a betétem, és tudni...

Ha vizes a betétem, és tudni akarom pisi/izzadtság/folyás e vagy magzatvíz, és a lakmusz papír 7pht mutat, honnan tudom hogy magzatvíz e vagy vizelet?

Figyelt kérdés

Mivel a vizelet phja is hasonlít a magzatvízéhez, magzatvízé 8 ha jól tudom, ugyanakkor a vizelet is lehet annyi, akkor honnan tudom hogy melyik az?

Gondoltam az illatra, hogy megszagolom, de nem mindig érezni pisi szagot kifejezetten.



2020. máj. 21. 14:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem 5.5-6 fölé sosem ment a vizeletem ph-ja.
2020. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
25
2020. máj. 21. 14:16
 3/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, 4-től 8-ig normális a vizelet ph értéke.
2020. máj. 21. 14:23
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Menj el wcre, utana mosokodj alul meg, torol magad szarazra. Egy papirzsepit tegyel a bugyiba, ne betetet. Ha fel oran belul atazik vagy eszlelsz rajta folyadekot, akkor az magzatviz.
2020. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A magzatvíz nem szokott szivárogni, de a vizelet igen. A burok megrepedni szokott, mint a lufi, nem kilyukadni. A magzatvíz ömlik általában.
2020. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És ha vizelet szivárgás vagy folyás van fél órán belül rajta akkor mi? Mert nem szentírás, hogy fél órán belül pisi után, csak magzatvíztől lehet nedves a papírzsepi, nem?

Én úgy olvastam, hogy fél órán belül ha csak nedves lesz, akkor nem magzatvíz, ha áttázik, akkor az.

De ez is olyan hogy biztos nem lehetek benne.

Ma voltam dokinál, de elfelejtettem megemlíteni neki hogy már 1-2 hete van hogy vizesebb a betét, de nagyon izzadós is vagyok.

Ha drasztikusan kevesebb lett volna a magzatvíz, észre kell hogy vegye, ugye?

De viszont ha újratermelődik?

Egyébként zárt volt a méhszájam.

2020. máj. 21. 14:35
 7/18 anonim ***** válasza:
Amit a #4-es ír az jó. Vagy tisztasági betéttel szokták még mondani.
2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha zárt volt a méhszájad, akkor az nem magzatvíz.
2020. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan ismerősöm akinel elfolyott a vize, de nem nyílt ki, és infúzióval meg kézzel próbálkoztak.
2020. máj. 21. 14:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nem ki írnám hanem mennék dokihoz nem bántás ként írom. Simán szivároghat a magzat víz. Nekem is szivárgott 18hetesen pedig zárt voltam.
2020. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!