Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az alhasi fájdalom?

Normális az alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
30 hetes leszek a héten. Ma reggel óta alhasi fájdalmam van. Pontosabban szurkál, de ha a jobb oldalamra fekszek, akkor enyhül.. plusz még be is van keményedve, pedig egész nap feküdtem ma a has szurka miatt. 6 szem magnerotot szedtem be és nem megy le a keményedés sem. 1 hete voltam vizsgálaton ott zárt volt a méhszájam. A kisbabám is kevesebbett mozog, de a szívhangja az normális ma volt védőnőnőnél.
2020. jún. 22. 21:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy felfáztam de viszont a vizeletteszt nem mutatott ki semmit.
2020. jún. 22. 21:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia lehet az időjárást érzitek, nyugi nem lesz semmi, ha idegeskedsz nem tesz jót 😊😊reggelre elmúlik nyugi,
2020. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia remélem igazad lesz de én is gondolkoztam ezen hogy az időjárás miatt vannak ezek a dolgok hát remélem nagyon! 😌
2020. jún. 23. 00:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia . Én is 30 hetes vagyok. Nálam menstruációs görcs+szeméremcsont fájdalom+derék fájdalom. Nekem ez pár perces. Az orvosok szerint ez természetes főleg ilyen vacak idökbe.
2020. jún. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mára már enyhült legalábbis már nem úgy érzem mint tegnap de olyan kicsit mintha nyomna valami ideget vagy nem is tudom. Nekem szinte folyamatos volt.


Kitartást minden rendben lesz! ☺️

2020. jún. 23. 10:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok, örülök neki pihengess, magnézium és elmúlik ez az idő meg szél mindenkit megkever 😊
2020. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztonság kedvéért szerintem felhívom az orvosomat. 😌
2020. jún. 23. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ha úgy leszel benne biztos telefonálj 💓🙏de nem lesz gond 😊😊
2020. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál minden rendbe van.. valószínűleg a gyors növekedés miatt nyúlnak a méhszallagok és azért fáj meg hogy a feje is ott lent van ezért érzem 😌
2020. jún. 24. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó örülök hogy minden rendben 😊😊😊pihenj sokat, kitartás 😘
2020. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!