Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél normális a...

Korai terhességnél normális a gyenge alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Naponta többször is tapasztalom. Nem voltam még orvosnál, annyira korai a dolog, de nagyon félek nem-e valami rossz jel.

2019. júl. 25. 08:26
 1/5 anonim válasza:
91%
Elviekben az alhasi fájdalom a terhesség korai jelei között van. De menj orvoshoz, ő tud biztosabbat mondani neked :)
2019. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Eros, szinte elviselhetetlen gorcs nem normalis. Szurkalasok, apro gorcsok, menstruaciokor szokasos fajdalom normalis. En masodik trimeszterbe vagyok, neha meg mindig szurkal, feszul
2019. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 khniki ***** válasza:
100%

Nekem 2 hétig görcsölt a hasam, mintha megjött volna.

32 hkm

2019. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
14. hét. Már nem mindennapos, de még mindig előfordul. Az első hetekben szinte minden nap, és napi többször is volt nyilallásom. Görcs már gond, ha olyat érzel, menj be ambulanciára.
2019. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy fájt az első hetekben, mint amikor meg kell jönnie. Naponta többször, rövid (2-5 perc) ideig. Normális, ha fáj. Ne aggódj!
2019. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!