Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy viselitek terhességetek...

Hogy viselitek terhességetek kismamák akik baba előtt nem voltak vékonyak,miben más telten,ducin terhesnek lenni,mint vékonyan soványan?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem voltam olyan végtelenül kövér, csak kicsit husibb (világéletemben ilyen alakom volt pedig nagyon sokat edzek), én nem viseltem rosszul, és az eredeti súlyomhoz képest sem lettem kövérebb. A csípőm eleve széles volt, így abban sem látok változást (ezt szokták említeni még).


Összességében nem látszik rajtam a terhesség, csak a császár heg árulkodó. Valószínűleg szerencsés vagyok.

2020. jún. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Mi számít ducinak, és minsoványnak?!

Én 78kg-al lettem terhes, kereken 100voltam mikor szülni mentem.

Sosem tartottam magam kövérnek (M-es ruhákat hordok), de soványnak sem. Inkább telt, ahogy Te is írtad. Nekem életem legszebb időszaka volt. Én semmi pénzért nem fogynék ennél jobban le (jelenleg 70-75kg)

Viszont egy terhes nő, ha sovány, ha vékony, szerintem nem lehet sokkal másab. Szerintem.

2020. jún. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tele voltam energiával, feszes lett a bőröm, szép lett a hajam, 5kgot fogytam. Imádtam terhes lenni. 100kg vagyok.
2020. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig az a pár plusz kiló alkat voltam, ami még nem kövér. Az első gyereknél nagyon elszaladt minden, de szerintem hormonális oka volt, mert nem ettem többet, és nem mozogtam kevesebbet. Az utolsó 3 hétben meg extrémen vizesedtem, kórházba is kerültem. Hát az elég rossz volt. Aztán szüléssel szinte minden lement olyan 1-2 hétre, majd szoptatás alatt újra szép lassan feljött, sőt. A csúcson olyan 72 kiló voltam, ami egy elég alacsony magassághoz kb. plusz 20 kiló. Majd abbahagytam a szoptatást és lementem a régire, kivéve, hogy jobb kondiban is voltam, hála sok játszóterezésnek. Aztán visszamentem dolgozni, de a második gyerekhez azért megtartottam a nagy ruháimat. Erre nála meg fogytam. Ott sem ettem másképp. Szoptatás alatt meg már agyba-főbe vizsgáltak, hogy hová fogyok, de nem találtak semmit. Ekkor 42 kiló volt a rekordom, ami meg majd mínusz 10-el kevesebb nálam az ideálisnál. Aztán azt is abbahagytuk és újra visszaálltam erre a valahogy leadhatatlan 3-5 kilóra :) Hát vékonyan jóval szebbnek éreztem magam, még életemben először miniszoknyát is fel mertem venni, pedig azt hittem, ez kimarad és ugye hozzá a cicim meg nagy volt. Szóval volt pár hónap szülés után, amíg modellnek érezhettem magam, miközben simán toltam befelé a gesztenyepürét chipsszel ráadásul orvosi javaslatra. Ha nem lett volna hozzá, hogy a gyerek csak napi max. 4 órát hagyott aludni, azt is több etapban, miközben már dolgoztam és ugye ott volt a nagyobb, egy elég jó időszak lett volna.
2020. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én előtte is telt voltam és nagyon hamar kezdtem hízni is :( fekvőre vagyok kiírva,így könnyen megy fel a kiló,ha nem mozgok és nagyon utálom,de remélem,hogy ha megszültem majd lemegy :( 79el lettem terhes 82-83 vagyok :(
2020. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100 és 120 között kezdtem mind a 4 gyerekkel. Problémamentes várandósságok voltak, egyetlen tünetem sem volt, a laborjaim tökéletesek voltak. Imádom, ha nem kéne eltartani őket, szülnék még vagy 20-at. 😄
2020. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előtte is telt voltam, a baba miatt nem híztam túl sokat. Igazából folyton éhes vagyok, de ha szóba jön valami konkrét kaja, amit ehetnék, ahhoz nincs étvágyam, így mindig csak annyit eszek, hogy éppen ne legyek éhes.
2020. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!