Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » XV. Kerületi Rákos úti SZTK-ba...

XV. Kerületi Rákos úti SZTK-ban jár valaki mostanában terhesgondozásra. Hogyan zajlik? Időpontra kell menni, vagy sorban állásos? Milyenek a nőgyógyászok, Ti kihez jártok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék fogadott orvost, ezért szeretnék ide járni terhesgondozásra.
2010. aug. 1. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bár oda tartozom, de egyik orvossal sem vagyok megelégedve, ezért átjárok a XIV-dik kerületi Sztk-ba. Ott mindennel meg vagyok elégedve, és magasabb szinvonalú a rendelő is. Ott időpontra kell menni.
2010. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a Rákos úti sztk-hoz tartozom,és nem akartam fogadott orvost.Csak a Kovács doktor vállal szülést,a Nyírőben,ami magánklinika,és 250000 ft-ba kerül amit csekken fizetsz a órháznak,+ amit a doki kér.És ez csak a sima szülés.Úgyis az Uzsokihoz tartozunk,szerintem ott nézz körül.Ja,a többi orvosról a Rákos úton inkább semmit nem írnék.....:-(

2010. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem időpontos vagy,akkor akár 1.5-2 órát is ott ülsz...Kovács P.-ről annyit,h amikor meghalt bennem a baba 2 hónaposan,annyi volt a "nyugtató" mondata, h "legalább nem kerül pénzbe" ....KÖSZI...legszívesebben felpofoztam volna de nem volt erőm... :( Szúnyogi dokit tudom ajánlani viszont,nagyon jó...de időpontot mindig kérj ! ! !
2010. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!