Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ÁEK-ban kit ajánlanátok...

Az ÁEK-ban kit ajánlanátok terhesgondozásra?

Figyelt kérdés

Lombikunk volt, valószínű császár lesz a rossz szemem miatt, pajzsmirigy-alulműködésem van és inzulinrezisztenciám.


Szóval valaki gondos, alapos kellene. A szülést még nem tudom, hogy lenne, de a terhesgondozást az államiban szeretném, nem magánban!


2011. okt. 31. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Előre bocsánatot kérek az off-olásért,de szerintem azét nem érkezik válsz a kérdésedre, mert senki nem akar "problémás" beteget az orvosa nyakába varrni - már aki szereti az orvosát.

Az én dokim pl ÁEK-s, sosem voltam a kórházi rendelésén csak magán rendelésre jkárk hozzá, de biztos van aki a kórházban jár hozzá.

Imádom, lelkiismeretes becsületes, de nem ajánlom ki mindenkinek,mert nem biztos hogy azzal neki jót teszek...

2011. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem ismerek senkit sajnos, csak annyi, hogy nekem is rossz a szemem, pajzsmirigy alulmukodesem van, inzulinrezisztenciam, es tulsulyjal kezdtem a terhesseget.

DE remelem nem lesz csaszar, ne legy ilyen pesszimista, az elso babat is huvelyi uton szultem (tudom, nem ez a normalis, de en rettegek a csaszartol), sőt, az első babam meg farfekveses is volt, a 37.heten forditottak meg kulsoleg, és egy hettel tulhordtam. megis, fel sem merult a csaszar, szerencsere.


egyebkent en is az áekhez tartozom (vagyis oda jarok, kiveve terhesgondozas, mert hosszas merlegeles utan ugy dontottem az istvanban fogok szulni, ami 5 percre van, csak en az istvannal nagyon nem vagyok megelegedve, csak az ott levo nodokimmal, meg valasztott szulesznovel).


szoval csak annyi, hogy ne parazz.

guglizz utana Dr. Kazár Tibor-nak, ha úgy döntöttem volna mégis ott szülök, valszeg hozzá mentem volna

2011. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy nem akarnak az orvosa nyakába varrni egy olyan kismamát aki tele van gondokkal. Akkor ne vállalja ezt a hívatást. Lehet még az egészséges kismamából is beteg kismama. Itt vagyok rá én az élő példa. Teljesen jól indultam neki a terhességnek és az 5. hónapra nagyon magas a vérnyomásom. Azt nem tudom, hogy ki a jó, csak azt hogy kihez ne menj. Nála műtöttek tavasszal, úgyhogy tapasztalatból mondom!
2011. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ő ki lenne? Ha nem akarod nyilvánosan, kérlek írj privit.
2011. nov. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!