Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen hashajto teat...

Lehet terhesen hashajto teat inni?

Figyelt kérdés

meg mielott megtudtam hogy terhes vagyok rendeltem egy slima tee nevezetu herbal teat. Csak kivancsisagbol. Egy kicsit hajtson meg. Egy baratnom ajanlotta aki ennek a segitsegevel fogyott is eleg sokat. Ugy voltam miert ne.


Aztan allapotos lettem azota es igazan hasznos infot nem talaltam errol hogy lehet e ilyen teat inni terhesen?



2020. jún. 29. 13:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy terhesen jó ötlet ilyeneket inni.

Ne most akarj fogyni.

2020. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehet.

De amúgy tényleg most jön rád a fogyhatnék?

Jóistengyerele

2020. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
50%
A terhességem első 4 hónapjában ilyenek nélkül is simán fogytam, anélkül hogy bármit is tettem volna ennek érdekében. Amúgy egyrészt az orvosoddal egyeztess, másrészt szinte biztos, hogy nem ajánlott ilyeneket inni várandósság alatt (gyanús, hogy egyébként sem annyira egészséges, de nem vagyok szakmabeli). Van elég baja a testednek ilyenkor, jobb nem a fogyózással is rárakni még egy lapáttal.
2020. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, és nem is szabad! Ez nem a fogyókúra ideje,akkor sem, ha felszedsz 30 kilót. Étkezz helyesen és nem kell hashajtó.
2020. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%

Nem

Tilos


Vízhajtót se



Majd szoptatás abbahagyásakor

2020. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen nem!

Az étkezési zavaroddal pefig fordulj pszichológushoz.

2020. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mik ezek a kerdesek hogy most jott ram ???
2020. jún. 29. 16:15
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Most=terhesség alatt
2020. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Kifejezetten tilos, a termékismertetőn is rajta kell lennie, amúgy ezektől nem lehet tartósan fogyni.
2020. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

1,2-es Ez a pont most jott ram.... nem tudtok olvasni vagy ertelmifogyatekosok vagytok? Oda irtam: mielott megtudtam hogy terhes vagyok rendeltem!! :D


4-es. Helyesen etkezem!


6-os: szerintem neked kene pszichológushoz fordulnod, mert nincs minden rendben fejben ha igy tudatlanul a hulyeseget tudod csak irni!


Tobbieknek koszonom

2020. jún. 29. 18:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!