Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájhat a bordám terhessé...

Bogi1005 kérdése:

Mitől fájhat a bordám terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Olyan kérdésem lenne , hogy tapasztalt - e valaki terhessége vége felé, borda fájdalmat. Most a bal oldalon fáj de leginkább ha fekszem vagy ülök.

Egyszer mentem már ilyen panasszal a kórházba de azt mondták nincs semmi baj , valószínű csak nagy.

Az biztos hogy hajas baba lesz , és nem is kicsi . Csak kicsit aggaszt hogy mitől fájhat. Előre is köszönöm ! 35+2



#terhesség #Bora fájdalom
2020. jún. 29. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod nem magas? Nem vizesedsz különösebben?

Nekem volt jobb bordaív alatti fádalom, még 30 hét alatt, megijedtem nehogy HELP szindróma legyen. De mas panaszom nem volt. Azzal nem árt óvatosnak lenni.


De szerencsére csak a gyomrom miatt volt, próbáltam kevesebbet enni+Gaviscon, de pár hétig elég rossz volt. Most is szenvedek még a gyomrommal, de egyértelműen gyomorsav.

28 hetesen uh-n már volt haja a fiamnak 😊😊 aztán hogy van e köze ehhez...

Amúgy 35+1 😊 Te hol fogsz szülni?

2020. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hálistennek nem magasa a vérnyomásom, viszont nincs olyan nap hogy ne égne a gyomrom , lehetséges hogy ehhez van köze akkor a borda fájdalmamnak ?.

Én is megijedtem , hogy HELP szindróma, de a fájáson kívül semmi más tünetem nincsen . Egy kicsit szokott dagadni a lábam hogyha nagyon sokat állok egy helyben pl főzök.

Győrben fogok szülni. :)

2020. jún. 30. 06:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem csak nyomja a baba a bordáidat, nekem is fájt anno, azt mondta az orvos hogy ott vannak a lábai. Szerette kitámasztani magát!

Hozzám képest volt csak nagy a baba, én viszonylag alacsony vagyok (166cm) és 61 kilóval mentem szülni.

2020. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Először én is azt gondoltam HELP szindróma, aztán kiderült, hogy a baba döntött úgy hogy olyan magasra húzódik fel amennyire csak lehet, attól fájt a bordám hogy feszített mindent.
2020. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam emiatt kórházban 32 hetesen, a jobb oldalon fájt. HELLP és epe gond miatt kivizsgáltak, de végül minden negatív lett, kiderült a fiam a térdét oda nyomta a májamhoz az fájt nagyon a jobb bordaívnél :( Amíg meg nem született rohadtul fájt, szinte fellélegeztem amikor megszületett és kivette onnan a térdét :D
2020. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!