Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar a baba nyomhatja a bordam?...

Mar a baba nyomhatja a bordam? Kinek milyen erzes volt? 30hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanaban tobbszor erzem hogy pl reggel felkeltem de hirtelen alig tudtam megmozdulni olyan eros szurast erezem a mellem alatt a bordaim kozt.

Ez mar masodjara fordul elo. Amint megmozdulok, felkelek elmulik.

Olyan erzes mintha levego szorulna a bordaim koze es feszit. Ma mar ereztem akkor is amikor ultem.

Akinek van ilyen tapasztalata megosztana velem? Es egyaltalan 30 hetesen mar lehetseges hogy a baba nyomja a bordat?



2014. nov. 20. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen, nyomhat csotot vagy idegszálat is, ami miatt akár erős fájdalmat is érezhetünk. Ez normális, amíg helyzetváltoztatással megszűntethető ;-)
2014. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen, ngyon is lehetséges.

nekem egy idő múlva a kis talpai is kirajzolódtak a gyomorszájam felett, nem hittem el, hogy az a kis púp az az, 32-3 hetesen 4 d-us UH-n erősítette meg a doki :)


a nyomásérzés, fájdalom állandósult, állítólag lehet "beszélgetni"a magzattal menjen lentebb,amikor egyszer kiakadtam, hogy már belefáradok a fájdalomba, érdekes elmúlt..de rá pár hétre, talán 2, meg is született(38.), valszeg akkor illeszkedhetett be a szülőcsatornába fejjel, így lentebb ment, remélem nem én miattam, az én lelkivilágom miatt, mert szóltam..

2014. nov. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*gyomorszáj két oldalán, úgy mell alatt
2014. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!