Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is így ingadozik a...

Másnak is így ingadozik a súlya? Este kaja után kevesebb voltam 3 kilóval, mint ma reggel. Még ha fordítva lenne, megértem, de ezt nem tudtam hova tenni...

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet hogy csak elromlott a mérleg, vagy valami egyéb (pl ruhák) miatt változik ennyit?
2020. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mindig ugyanakkor mérd, reggeli előtt, meztelenül, a fürdőszoba ugyanazon járólapján és cserélj elemet.
2020. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A mérleg kb 1 hónapos, és ugyanott van, nem mozdítottam el. :) ruha sem volt rajtam se ma se tegnap. Ezért furcsállom.
2020. júl. 2. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is változik. Tegnap előtpt este pont 78 kg-ot mértem. Tegnap este már 80kg volt. Nem hiszem, hogy egy nap alatt 2 kg feljött volna. Mindig ugyanazon a kövön van a mérleg. Én sem értem.
2020. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van, sok vizet fogyasztunk, simán fent ragad ilyenkor naponta 2-3 kg. Lehűl az idő és kiürül :) Ne stresszeld magad a mérleggel, ráérsz a védőnőnél méredzkedni.
2020. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2020. júl. 4. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen egesznap alig ettem mégis 2 kilóval több voltam este. Meleg van, iszunk, szervezetünkben a folyadék nem azonnal ürül ki ami plusz súly...
2020. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!