Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg, h 5 hetes...

Most tudtam meg, h 5 hetes kismama vagyok, de fürödtem a Balatonban. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy el is felejtettem, h mikor kellene megjönnie. Tüneteim sem voltak. Ma reggel teszteltem, ami pozitív lett.

Nem sokat voltam a vízben.

Ugye nem lesz baj?


2020. júl. 2. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi probléma nem lesz ez miatt.:)
2020. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, természetes vízben egészen nyugodtan lehet fürdeni végig, semmi bajod nem lesz tőle - inkább a mesterséges medencéket, strandokat kerüld. Jó fürdőzést és boldog babavárást! :)
2020. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetes víztől nem lesz bajod. Inkább attól lehet gond ha sokat vagy a napon vagy konkrétan napozol. Én 16 hetesen is Balatonoztam, 4 napig voltunk sátorozni. :)

A mesterséges víziknél van klór a vízben és más anyagok is, amik a tisztántartás miatt kellenek, plusz ott vannak a fertőző bacik, gombák, amik gyakoriak a medencéknél, közös zuhanyzóknál.

2020. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam. :)
2020. júl. 2. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok a picihez! <3
2020. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. júl. 21. 15:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!