Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki kiszeret a párjából,...

Girlll3 kérdése:

Van, aki kiszeret a párjából, mertbterhes lett és elhízott?

Figyelt kérdés
Egyáltalán szeretikazok az emberek a párjukat? Az én családomban az apám tehénnek hívta emiatt az édesanyám és tartok egy ilyentől, ha szülnék, akkor utána már nem tartana vonzónak a párom.

2020. júl. 5. 17:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Értelmes embert kell választani, és minden ilyen gond letudva!
2020. júl. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%

Nézd kérdező. Amikor megismerkedsz valakivel, akkor a küldene az, ami elsősorban vonz. Ezután ebből akkor lesz kapcsolat, ha a bensője is megfog. Olyan emberrel, aki nem tetszik nem kezd senki kapcsolatot, lehet akármilyen csodálatos jellem.

Namarmost tegyük fel, a szupermodell kinézetű, kedves, őszinte Kati megismerkedik a szinten szupermodell kinézetű kedves, őszinte Pistivel. Ha Kati fogja magát és levágatja a derékig érő szőke haját, és felkopaszon, a maradék haját zöldre festve, az eddigi visszafogott, nőies ruhák helyett bőr a popsit alig takaró rovidnaciban és melltartóban jelenik meg a randin, akkor szerinted Pistinél lesz még esélye? Na és ha Pisti kopaszon, de hosszú, befont szakállal és koponya tetoválással jelenik meg, Katinak ugyanyug fog tetszeni?

Fontos a belső, de fontos a külső is. Ezek együtt járnak.

2020. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Az ismerkedési szakaszban ki kell ismerni a másikat. Valószínű, hogy nem érte meglepetés anyukadat, mikor apukád tehennek nevezte. Valószínű korábban voltak hasonló megnyilvánulásai.

A férjem jóképű, magas, kockahasa van, pedig lassan 40. Én sose voltam nád szál vékony. De szeretjük egymást. Tisztel, mert a gyermekét, a gyermekünket hordom a szívem alatt. Tudja, hogy ez megváltoztatja a testem. És szeret.

2020. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem értek egyet, 2.


A szülés az élet velejárója. Ha Kati és Pisti igazán szeretik egymást, akkor kopaszon, hegekkel, sőt, tovább megyek, lábak vagy karok nélkül is szeretik egymást. Amit az élet hoz, azt megélik együtt. Mert az igazi szeretet nem a hosszú szőke hajat, vagy a szakáll meglétét vagy nem meglétét jelenti.


Az ragad le a sekélyes részleteknél, aki képtelen mélységeiben elmerülni egy kapcsolatban.

2020. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem értek veled egyet, 4.


Minden kapcsolatban fontos a külső ÉS a belső is. Mindkettőt szeretni kell ahhoz, hoyg működjön a kapcsolat.

2020. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem emiatt fog kiszeretni belőle, de hozzájárulhat. Egy folyamat részét képezheti. Én személy szerint azt gondolom, hogy bizonyos dolgok együtt járnak a terhességgel, ami ellen az ember nem tud mit tenni. Viszont ennek ellenére lehet valaki ápolt, csinos és törődhet a párjával. Ha utóbbi dolgok nem történnek meg, akkor ott fog tönkremenni a kapcsolat, elmúlni a szerelem.

És én sem értek egyet a 4-es válaszolóval. Ha valaki ad a külsejére, akkor vonzó lesz. Aki elhanyagolja magát, akkor joggal nem lesz vonzó a párja szemében, ezáltal csökken a vágy, elhidegülnek egymástól, elmúlik a szerelem. Értem én, hogy mire gondolsz, ha valaki genetikailag olyan hajalmú, hogy megkopaszodik, szétreped a bőre, azzal nem tud mit kezdeni valóban, azzal együtt szeretem a páromat és fogadom el. De ha indokolatlan túlsúly jött fel az emberre, azt le lehet adni, illetve szabad csinosnak lenni, ha van is plusz súly. De ha valaki abszolút elhanyagolja magát és emiatt a párja elhidegül tőle, azért azt meg lehet érteni. És az vezethet a szerelem elmúlásához.

2020. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem intelligencia, sem szeretet kérdése. Ha valaki 30 kg-t hízik, eltunyul, teljesen megváltozik, akkor hiába szereti a férje, nem fogja vonzónak találni. És ha ez tartósan fenn áll, tehát nem csak a terhesség és a kisbabakor idején, akkor az negatívan fog hatni a házasságra. Sokszor pont a nő az, aki eltávolodik a férjtől testileg, mert érzi, hogy az nem találja vonzónak. Aztán jön a feszültség, veszekedések.
2020. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

A külső folyamatosan változik, változik a divat a korral, terhességgel a test is.Az aki konkrétan azért szeret ki a parjabol,mert az terhesen 15 kilóval több és pocakot növesztett,az nem volt szerelmes soha,max a testét szerette vagy csak hitte, hogy szereti.

Ha egy nő megfelelő mennyiségű törődést, támogatás kap a párja által , megfelelő mennyiségű szabadidőt,ha megvolt benne előtte is a szándék, akarat hogy tegyen az alakjáert akkor tenni is fog szülés után nyilván nem az első héten.Viszont a Pisták általában nem támogatják a nőt, tisztelt a kivételnek, illetve az átlag Pistáknak akik napi 12 óra fizikai munka után már nem vágynak másra mint hogy leuljenek a hatsojukra és ne bacogassák őket.Es a legtöbb Pista ugyancsak elhagyja magát 35-45 között.Akik szeretik egymást azok ezután is együtt maradnak akik nem azok meg elválnak.És el nem ismernék hogy mindkét fél kellett a kapcsolat romlásához.

2020. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

"Ha valaki 30 kg-t hízik, eltunyul, teljesen megváltozik, akkor hiába szereti a férje, nem fogja vonzónak találni."


Élő, mozgó ellenpélda vagyok. A házasságunk (a szexet is beleértve) jobb, mint valaha. Súly ide, szülés oda.


Ha valaki erre fogja, hogy nem akar valakivel együtt lenni, érdemes megnézni a valódi okokat, mert nem a súlya lesz az.

2020. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha van ilyen, akkor biztos nem a Gyerekvállalás, nevelés topikot olvasgatja :D
2020. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!