Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi volt jó a rosszulétes...

Kinek mi volt jó a rosszulétes időszakban?és kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7hetes vagyok(meg csak)de mar 1hete kuzdom a rosszullettel:/:)

Semmi sem marad meg bennem,mindentol hanyok

Ha eszek akkor tobbszor keveset de az is kijon a vegen mar nincs semmi bennem es akkor is hanyok

Kinek mi valt be?

Remelem hamarosan vege ennek a rosszullétes idoszaknak és jöhet a boldog babavárás



2020. júl. 7. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés napjáig tartott 🤨🤢

Negro az elején segített, utana pedig az hogy kis adagokat ettem. Kitartás 😀

2020. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Semmi nem volt jó benne, nyilván, és a kórházi infúzión kívül semmi nem segített, nekem a 36. hétig tartott, akkor végre megszántak és megcsászároztak.
2020. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Nekem a kék-fehér dobozos magne B6 segített! Dokidat kérdezd meg naponta így hány szemet vehetsz be belőle!

Émelygés azért előjött,de nem hánytam szerencsére.Kitartás hamarosan jobb lesz!

2020. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Hú nekem szerencsére nincs és nem is volt semmi rosszllétem.

14hetes vagyok

2020. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Az volt a jó, hogy egyik terhességem alatt sem voltam rosszul. 😄
2020. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a jeges italok, vagy calippo fagyi. Azon kivul semmi nem maradt meg, csak keves viz.
2020. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
1,5 honapig tartott nalam... kb. a 6.hettol kezdodott. En csak 2x hanytam, java reszt oklendeztem, emelyegtem. A gyomoregesre a rennie, a tej, a ragcsalas sem valt be, sajnos. A colatol, citromtol es a szensavtol meg rosszabbul lettem. Kávé és hús undorom volt meg úgy kaja undorom 1 hónapig. Mi valt be? Igy utolag visszagondolva, semmi :/ Talan a jó krémesre tört vajas-tejes krumplipürére tudtam azt mondani, hogy jól esett, ha megettem. De azt is 2 db krumpliból csinálta a férjem, ennyi ment le :D Ezen kívül talán a szőlő és áfonya ment le hidegen. Nekem a 13.héttől semmi bajom. Kismama tornákat csinálok, megy a házimunka, főzök, pakolok, lépcsőzök naponta többször a 2.emeletre. Nagyszerűen vagyok :)
2020. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Semmi nem hasznàlt, csak az idő. 15 hetesen múlt el.
2020. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kiszonom szepen!:)
2020. júl. 7. 11:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam a 8-13. hétig tartott. Jobb napokon 2x-3x, rosszabb napokon volt, hogy 15x hánytam - ilyenkor még a víz sem maradt meg bennem. Ami nálam bevált, az az apenta+ feketeribizlis vitaminos vize (750 ml, kék színű), jól behűtve, kortyolgatva. Ez legalább bennem maradt, így nem száradtam ki.

Ezen kívül: sok türelem és kitartás.. :)

2020. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!