Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fázás, hasi görcs, hányinger...

Fázás, hasi görcs, hányinger tünetek miatt menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok.Péntek este aztán majd szombat délben és este jöttek elő a tünetek.Borzasztó hányinger tör rám utána elkezdek fázni de szombat este már a hasam is görcsölt.Vérzés és barna folyás nem volt.Mértem a hőmet mikor fáztam 36,6 volt mikor már nem fáztam 37 volt.Szerintetek érdemes orvoshoz fordulni emiatt?Vagy csak a terhesség miatt lenne?Esetleg vírus miatt ami a faluban van?

#hasi görcs #Terhességi rosszulétek
2015. máj. 17. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nem vagyok terhes, de pont ilyen tüneteim voltak, amikor elkaptam a kislányomtól a hányós/hasmenéses vírust.

Én egyszer hánytam, utána hányinger, hasmenés, láz nélküli hidegrázás volt. Kb három napig tartott.

Kétszer voltam terhes, Hányingerem volt akkor, de nem intenzív, és nem kísérte hasgörcs.

Érdemes orvoshoz fordulni, mert ha mást nem is, de a hányingerre tud gyógyszert, injekciót adni. (nekem azért kellett, mert egyáltalán nem tudtam enni/inni a hányinger miatt)

2015. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap menj el!

Én is 5 napig vártam hőemelkedéssel, még a végén láz lett belőle, és kaptam gyógyszert.

2015. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!