Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba nemét már biztosra...

Baba nemét már biztosra vehetem? Vagy tévedhet az orvos?

Figyelt kérdés
12 hetes ulrahangon voltam,ott aztmondták kisfiút várok. Volt már vki úgy, hogy tévedtek és lány lett? Nem a neme érdekel, boldog vagyok hogy egészséges, csak lassan szeretnék vásárolni, és nem tudom hogy belemerjek e kezdeni. Aztmondta hogy látszanak a herék. De ilyen korán.Meg hallottam olyant , hogy a köldökzsinor is lehet ott.
2020. júl. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ismeretségi körben volt olyan, hogy 2 héttel a szülés előtt derült ki, hogy fiú lesz, mégsem lány.


Bár állítólag fiút könnyebb lánynak nézni, mint fordítva.

2020. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk 4 doki egymástól függetlenül lányt mondott, 100%-ot még nem tudok, mert csak a 23. hétben járunk. (12, 18, 20, 21 hét-az utóbbi kettő probléma miatt volt, de a nemére is kitértek) Ha magabiztosan mondta a doki, akkor azért a mai modern ultrahang készülékek mellett elég jó eséllyel eltalálja.

De amúgy a vásárlással még nyugodtan várj szerintem :)

2020. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetes uh-n fiút mondott a doki, a teszt (anyai vérből 98% pontossággal nézi a baba nemét) pedig kimutatta, hogy kislány lesz. Én majd csak a 25. hét után kezdek el vásárolgatni, a doki szerint se vegyek inkább a 20. hét előtt semmit.
2020. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kétszer jót mondtak a 12. hetin , de azt is mondta a doki, hogy várjuk meg a következő uh-t, akkor biztosabbra mondja. De nem tévedett, utána is maradt a nemük. Orvos függő is meg a géptől is függ. Plusz hogy fekszik.
2020. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. heti rutin ultrahangon mondta, hogy “itt a kissrác”, valahogy pont alulról nezte es mutatta, hogy a lába között ott volt valami... először en is arra gondoltam, lehet a köldökzsinór is, de nekem azt mondta, lányokat könnyebb fiúnak nézni, mint fordítva es mondta, hogy nagyon más nem nagyon lehet.

Szerintem ilyenkor nagyon gyorsan fejlődnek, azonban tenyleg számít az orvos tapasztalata, a gép, amivel dolgozik illetve a baba fekvése, illetve hogyan mutatja magát.

Ha bizonytalan vagy, akkor szerintem is (bármennyire nehez) próbáld megállni, hogy nem veszel neki még nagyon tipikusan kisfiús dolgokat, ha nagyon szeretnél valamit venni, akkor inkább “semleges” szinűt/ fazonut :)

2020. júl. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!