Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek ilyen? A 12....

Volt valakinek ilyen? A 12. héttől azt mondják, hogy lányom lesz. Több orvos is nézte, mert volt probléma a terhességgel, de egyik sem mondta biztosra.

Figyelt kérdés
Legutóbb a 27. héten voltam ultrahangon, most sem mondták biztosra. Akinek volt ilyen, mi lett végül? Volt már 2 terhességem, ott már a 18. héten biztosra megmondták a nemüket.
2016. okt. 2. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Első terhességemnél ugyan ez volt, hogy csak tippre mondták az elejétől, hogy lány, és végül kislány lett.

Második terhességemnél a 12. heti ultrahangon nem mondtak semmit,mert a vizsgáló orvos nem volt 100%-ig biztos benne, de én láttam hogy fiú. Utána egyik ultrahangon se mondott semmit a saját dokim, mondván hogy nem biztos benne. Végül a 32. héten amikor voltam ultrahangon, akkor mutatta meg magát a kisfiam. :D

2016. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gép minőségétől és a szonográfus tapasztalatától függ. A Maternity-ben 12. héten 99%-ra mondták, 18. héten már 100%-ra, de ott olyan tűéles volt a kép, hogy én magam is láttam, még az ujjpercek rajzolatát is.

Tehát erre általánosságban nem lehet válaszolni, mert a körülményektől függ. Ha szovjet géppel vizsgálnak és/vagy nem elég tapasztalt a szonográfus, akkor még fiad is születhet.

2016. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huha.. na hat akkor ez meglepi lesz.:)

Mi is igy voltunk aztan 4D re elmentunk es azt mondtak 99% hogy fiu.:)

2016. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 24. hétig lányt mondtak, utána 4D-n kiderült, hogy 99%, hogy fiú. :)

De most már úgy vagyok vele, hogy majd kiderül ha kibújik. :)

26hkm

2016. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4D-n is voltunk. Ott is lányt mondtak, de csak 90%-ra. A 20. heti genetikai ultrahangon 2 orvos is nézte, mindkettő mondta hogy lány, de nem biztosra.
2016. okt. 2. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom mindig takargatta mije van.1x mondták h inkább fiú,a többin inkább lányt modtak.és lány.

A fiamat rögtön mondták h fiú

2016. okt. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12,14,18 heti uh-n is kislányt mondtak. Remélem már így marad, ha már 3x is ezt mondták! :D
2016. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!