Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél tudom azt indítványozni,...

Kinél tudom azt indítványozni, hogy császárral szülhessek?

Figyelt kérdés

Ma voltam szemészetesen de az a nagyokos orvos annyit mondott, hogy ez nem az ő hatásköre,hogy ilyen véleményt kiadjon. Múlt héten meg pont a nőgyógyászom mondta, hogy a szemészeten állítanak ki ilyen nyomtatványt. Alapból erős szemüveget hordok. Meg most a vizsgálat során kiderült, hogy romlott is a látásom valamennyit.


Anyukák akik hasonló helyzetben vannak/voltak tudnátok segíteni nekem ez ügyben? Nem szeretném azt, hogy teljesen tönkre menjen a látásom.


2020. júl. 9. 09:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

10!


Gondolom, magadból indulsz ki.


De te még értelmezni sem tudsz.

2020. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

11!


Valóban? Hát akkor értelmezd nekem kérlek!


Ha van szakorvosi javaslat, akkor az programozott császár. Nem beesik a kismama szulni és épp nincs ott az orvosa, aki látta a papírt, hanem hónapokkal a szülés várható időpontja előtt még van a papir alapján a programozott császár időpontja.

2020. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

12!


Tudorka, mindenre van vàlaszod igaz?


De ha probléma miatt, spontàn elfolyt a magzatvìz, akkor feldughatod magadnak a programozott csàszàrodat idõ elõtt.


Plusz ha kifogsz egy érzéketlen kretén orvost. Ja, hogy te még nem talàlkoztàl ilyennel? Örülj neki. Sajnos tudnék mesélni.


Mivel, én nem tudok minden részletrõl, hisz nem én szültem, hanem csak a baràtnõm elmondàsa alapjàn tudok dolgokat azt ìrtam le.


De, ne akarj màr te sem okoskodni, olyanon, amihez közöd sincs. Pl. a baràtnõm szülésének körülményeirõl.


Kérdezõ! Bocs az offért!

De azt, mindenképp javaslom, hogy a szakvélemény legyen meg több helyen.

2020. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

13!


Bunkoczi, idiotizmusra nem nehéz választ adni.

Befejeztem veled.

2020. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%

14


Hû, de sokat veszítettem, nem is tudom, hogy élem túl! 😂

2020. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

13!


Hiába erőlködsz az előtted hozzászólónak 100%ban igaza van.

Attól mert elfolyt a magzatvíz még bizony visznek császárra. Max akkor nem tudnak ha a gyerek már annyira a szülőcsatornában van, akkor persze muszáj természetesen megszülni. Engem indítottak toxémia miatt. Burkot repesztettek. 7 órát vajúdtam lányom elakadt kitolásnál, de nem volt teljesen beékelődve a feje a csatornába, leesett a szívhangja mert a köldökzsínór folyton vissza rántotta ami a nyakán volt és rövid volt,én rosszul lettem és azonnal toltak a műtőbe. Nem is tudom honnan jön neked ekkora baromság.

Ha van szakvélemény akkor bizony program császár van előjegyezve amit nem csak a fogadott orvos tud.. Ha be is indul a dolog akár idő előtt, akkor is visznek császárra ha olyan indok van ami a természetes szülés ellen szól.

Szóval ennyit erről.

2020. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

16!


Igen, pont ezen volt megrémülve a barátnőm is, mert lehetett volna belőle simán sürgősségi császár!


De mivel az orvost nem érdekelte a papír, nem tehetett semmit. Pedig a szülésznő is jelezte.


Hibázott az orvos? Igen! Perelve lett, igen! Nyertek? Nem, el lett tusolva.


De annyira jó, hogy mindenki meg tudja mondani a tutit👍

2020. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17!


Úgy látom még mindig nem érted.

Ha van szakvélemény ami szervi gond miatt javasolja/ kizárja a természetes szülést akkor mindenképp előre programozott császár van, amiről nem csak a fogadott orvos tud, hisz kell a team, az aneszteziológus le kell foglalni a műtőt stb.


Olyan nincs, hogy van szakvélemény és az ügyeletes felülbírálja ha minden előre le van programozva.

Max ha csak barátnőd az orvosával lebeszélte a kívánság császárt nyomos indok nélkül,amiről nincs előre elkészített bejegyzés a kórházban.


2 sürgős császárom volt, decemberben lesz a 3. már program császárom.



A vastag diopria pedig nem császár indok.


Úgy tudom max a pszichologus álltali papírt szokták figyelmen kívüp hagyni császárra vágyoknál.

2020. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha a szemész megvizsgálta a szemed és nem volt olyan deformitás ami gondot okozhat , nem fogja azt írni a papirra ,hogy kockázatos. Nekem szemtengelyferdülésem is van és rövidlátó is vagyok, de minden tivábbi nélkül szülhetek természetes úton. Ha retinaleválas veszélye állna fent pl. Akkor mondta volna ,hogy veszélyes természetes úton szülnöd. Nem indokolt esetben nem fog csaszarozni. De magánkórhában 800 e ft ért elvégzik a császárt.


40hkm

2020. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!