Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan indítványozhatnám a...

Hogyan indítványozhatnám a saját örökbeadásomat? Hogyan kaphatok egy új esélyt egy új családban, akik úgy szeretnének, mint saját gyermeküket? Hogyan léphetnék kapcsolatba párokkal akik örökbefogadnának?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lassan 9 éve elvesztettem az édesanyámat, az apám pedig nem képes normálisan felnevelni, dacára, hogy van egy lánya ugyanúgy éli az életét, mint a huszonévesek, a legfontosabb számára a nők, meg a piálás. Mióta anya elment alig kaptam szeretetet, úgy érzem az apámnak nem is kellek, s mára tudatosult bennem, hogy nekem sincs szükségem olyan emberre, aki nem tudja megadni egy gyereknek az alapvető szükségleteit, pl:törődés, szeretet, vagy egyáltalán csak hogy megkérdezze mi volt ma a suliban. Sosem élhettem egy normális gyerek életét, így elég hamar kezdtem el felnőttesen viselkedni, mindenképp próbáltam egyedül megoldani mindent, segítséget nem kérve, de beláttam végül, hogy nem vagyok képes rá. Új családot, új szülőket szeretnék, akik normálisan tudnának hozzám állni, leginkább törődésre vágyom. Tanácsok, esetleg lehetőségek után kutatok
2012. szept. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát nem akarlak elkeseríteni, de ez nem egészen így működik. Amíg rendezett körülmények között élsz, nem vesznek el apádtól. (nem üt-vág, van mit enned és normális ruhád, és nem egy trágyadombon éltek) Ő lemondana rólad? Az örökbefogadók kisbabára/kisgyerekre várnak, nem egy kamaszra, aki 3 éven belül nagykorú lesz. Esetleg egy rokonhoz költözhetnél, ha apád beleegyezik.
2012. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nevelőotthonba mehetsz :) hidd el jobb lesz ott.
2012. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

én is szeretnék egy új szerető családot :) hátha valaki olvassa... és jó hír, hogy velem egy unokát is kapnak :D


bocs, nem poénkodni akarok csak pontosan tudom milyen nehéz neked, de ez sajnos nem így megy, hogy feladsz egy hirdetést, pedig milyen jó lenne! :(

amíg nem vagy verve, éheztetve addig nem igen tudsz lépni. és ha ez fennáll akkor sem szülőkhöz kerülsz, sajnos erre nagyon kicsi az esély, nevelőintézet meg nem hinném, hogy jobb mint egy rideg apa!

nevelőszülőkhöz adnak maximum, de azok meg nem gyereket szeretnének, hanem csak vigyáznak rá, így szeretetre szinte esélyed sincs :(

nincs rokonod? nagynéni, nagymama, keresztszülő???

2012. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!