Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki aki...

Van itt olyan valaki aki pajzsmirigy beteg és fogyni akar? Vagy lefogyott? (alul műkési probléma)

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére nem, de:

Anyukám ilyen eset, de egészségesen étkezik, sportol minden nap és nincs rajta súlyfelesleg. Persze nagyon vigyáznia kell.

2010. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos engem meg műtöttek és elrontották a gyógyszerek adagjait,ez miatt híztam meg 55 kg ról 83 ra.Van hogy lemegy,de ha épp nem megfelelő a dozis akkor újból feljön a plusz.Már nagyon elkeseredett vagyok.24 évesen egy szörnyetegnek érzem magam:(
2010. jan. 19. 08:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem tútlteng, de én híztam tőle 57ről 83ra, majd feljebb.

Megműtöttek, kaptam izotópot, aztán vissza hormont (amit túladagoltak) és nem fogytam.

Aztán leálltam a gyógyszerekkel, tornázni kezdtem (haspad, R.R.: Add önmagad, néha futás), az eddigi adagjaim felét, harmadát ettem. Sikerült 5hónap alatt 30kg-t fogynom. Most 58kg vagyok megint, nagyon jól érzem magam, mikor a gyógyszert szedtem folyton rosszul voltam.

Remélem Neked is sikerül!

2010. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, és még cukorbeteg is vagyok. 3 hónap alatt lement 25-30 kiló a kezelés megindításával (miután kiderült a subklinikai hypothyreosis és a diabetes, és el kellett kezdenem a diétát).

a diabetes maitt naponta 1200 kcalt ehetek (150 g szénhidráttal), és mozgok is.

némi ingadozással tartom a súlyom azóta is (de nem fogyok, ami furcsa, mert még mindig ugyanennyit eszem).

2010. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem egyébként két dolog van, ha érzem, hgoy emelni kell az l-thyroxinon: leáll a bélműködésem. ami bement, nem jön ki. ez nagy fájdalmakkal jár együtt.


a körömtöredezés a kezemen... képzeljétek, másfél évig teljes szétmállás, A-vitamintól kezdve mindennel próbálkoztam. a kezelőorvos azt modnta, a leletek alapján nem lehet a pajzsmirigy az oka, mert annyira nem rosszak az értékek. javasolta, kenegessen canestennel... na, ettől kiborultam. még a körömerősítők, -lakkok használatát is abbahagytam.


láss csodát, másfél-kétéves szendvedés pár héttel ezelőtt váratlanul elmúlt a körömszétválás! valószínűleg lenőtt az az állomány, ami akkor fejlődött ki, amikor rosszak voltak az értékeim. szóval, most tök boldog vagyok, viszont az emésztési gondok még mindig súlyos problémát okoznak. emellett gyakran vagyok fáradt, dekoncentrált, és vannak alvásproblémáim is (éjszakai éberség).

2010. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha alul teng a pajzsmirigyed hizol,A gyógyszer adagot 1/4-del növelni kell,de nem mindegy mit eszel,sok gyümölcs,zöldségféle,kevés almaecet,ezzel izesitheted az ételed is,meg ami a beleket mozgatja.Nagyon fontos a mindennapi széklet!!Eutirox amit szedek,mellette cukros is vagyok,nekem ez a módszer bevált,pedig túl vagyok az ötvenen.
2010. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!